Екологічна натяжна стеля

натяжні стелі глянцеві в дитячій

Багатьох Вінничан від покупки вінілових і тканинних конструкцій утримують сумніви, що стосується безпеки та екологічності натяжних стель. Чи можна вважати ці штучні матеріали нешкідливими, чи немає прихованої небезпеки?

Екологічно чиста натяжна стеля

Навісні стелі, запропоновані компанією Stella de oro, виготовляються з двох типів матеріалів: ПВХ-плівок і поліестерових тканин. Розглянемо, з чого складаються ці матеріали і наскільки вони екологічні.

Нешкідливість вінілу

Полівінілхлоридне полотно — це полімер вінілу, безбарвна пластмаса, еластичний матеріал, що синтезується з нафти і хлору, в який у невеликій кількості додані пігменти, присадки і стабілізатори для додання кольоровості, довговічності та інших позитивних якостей.

Ці речовини забезпечують плівці пожежну безпеку (вініл не горить), стійкість до широкого спектру температур (від 0 до 80 градусів), водостійкість, антистатичність, антиалергенність і, звичайно ж, екологічність.

З вінілу виготовляли популярні раніше грамплатівки і дитячі іграшки. Сьогодні його застосовують для виробництва ущільнювачів для холодильників і ізоляції проводів, труб водопроводу і каналізації та шкірозамінника, лінолеуму і захисних крайок меблів.

З ПВХ створюють профілі для дверей і вікон, панелі для стін і стель, жіночі сумочки та покриття шпалер, робочі рукавички і зубні щітки, а також плівки різних призначень для рекламної продукції, обклеювання деталей машин і натяжних стель.

Полівінілхлоридне полотно інертно до більшої частини рідин і твердих речовин, у тому числі до води, повітря і шкіри людини. Все перераховане свідчить: плівкові покриття -це екологічне полотно для Вашої підвісної стелі.

Безпека тканинних основ

Стельовий текстиль виготовляється з поліефірних волокон (поліестеру) методом ткацького плетіння. А потім з двох сторін покривається поліуретаном для міцності, довговічності та інших позитивних експлуатаційних якостей, зі збереженням мікроперфорації.

У результаті виходить полотно, що забезпечує в приміщенні здоровий мікроклімат, оскільки воно вільно пропускає повітря. У пори тканини не набивається пил (за рахунок антистатичності текстилю). Стельовий текстиль вогнестійкий, морозостійкий, гігієнічний і є справжньою еко-стелею.

Його не тільки рекомендують встановлювати у дитячих закладах і спальнях, але і використовують в медичних установах (для цих цілей призначені спеціальні антибактеріальні тканини Кліпсо, які можна регулярно обробляти).

З аналогічного тканинного матеріалу виробляють синтетичні куртки, водонепроникні комбінезони, плащі, конверти для прогулянок малюків і тканини для їх колясок. Всім відомо, що кращі підошви для взуття є поліуретанові.

Тобто ми з’ясували, що з ПВХ-плівок і тканин виходять виключно екологічні стелі. Однак цей висновок має одне застереження. Все сказане відноситься до матеріалів, що надаються конкретними зарубіжними компаніями, з якими і співпрацює Stella de oro.

Довіряй але перевіряй!

На жаль, далеко не всі компанії, що пропонують монтаж натяжних стель, використовують якісні, сертифіковані матеріали. Багато інсталяторів з фірм-одноденок використовують дешеві вітчизняні та китайські підробки, виготовлені з сумнівних, а то й відверто небезпечних матеріалів.

Таким чином можна придбати стелю, запах якого ніколи не вивітриться, приводячи до головних болів і більш серйозних проблем. Такі неякісні матеріали можуть мати нерівномірне забарвлення і щільність, отвори і заломи.

Від натягу вони здатні через пару тижнів чи місяців розійтися або, навпаки, провиснути. Але, як ви розумієте, найстрашніше не зіпсований зовнішній вигляд і витраченні фінансові кошти, а токсичність такої псевдоплівки або тканини.

Щоб не потрапити в тенета шахраїв, не женіться за дуже дешевими пропозиціями. Вартість натяжних стель в Вінниці приблизно однакова, тільки фірми-виробники (такі, як компанія Stella de oro) за рахунок великих оптових оборотів надають реальні знижки на стелі.

Переконайтеся, що установники не перший рік на ринку, мають досвід і хороші рекомендації, офіс і сайт, міські і мобільні телефони. Наявність сертифікатів і висновків гігієни — не менше обов’язковий фактор.

Консультанти сумлінних компаній самі пропонують ознайомитися з документацією на матеріали цінуючи кожного клієнта і піклуючись про імідж фірми. Важливими моментами є гарантійні зобов’язання і сервіс. Stella de oro надає рік гарантії на установку і 12 років гарантії на полотно, яке прослужить вам з півстоліття.

Висновок

Тепер ви ознайомилися з інформацією, як відрізнити екологічні натяжні стелі від небезпечних підробок, шкідливих для здоров’я. Вам залишається лише знайти надійного виробника, що займається установкою натяжних стель.

Перевіривши у цієї компанії сертифікати та висновки на комплектуючі, ви можете сміливо замовляти вінілові або тканинні конструкції, вже не турбуючись про екологічність. Або навіщо шукати — робіть замовлення прямо зараз на сайті надійної компанії натяжних стель Stella de oro!

Clip2net_160208124556  Clip2net_160208140832

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>