Екологічна натяжна стеля

натяжні стелі глянцеві в дитячій

Багатьох Вінничанів  від покупки вінілових і тканинних конструкцій утримують сумніви, що стосуються безпеки, екологічності натяжних стель. Чи можна вважати ці штучні матеріали нешкідливими, чи немає прихованої небезпеки?

Екологічно чиста  стеля

Отже, натяжні стелі, пропоновані компанією Стелла де Оро, виготовляються з двох типів матеріалів: ПВХ-плівок і поліестерових тканин. Розглянемо, з чого складаються ці матеріали і наскільки вони екологічні.

Нешкідливість вінілу

Екологічна натяжна стеля

Полівінілхлоридне полотно — це полімер вінілу, безбарвна пластмаса, еластичний матеріал, що синтезується з нафти і хлору, в який у невеликій кількості додані пігменти, присадки і стабілізатори для додання кольоровості, довговічності та інших позитивних якостей.

Ці речовини забезпечують плівці пожежну безпеку (вініл не горить), стійкість до широкого спектру температур (від 0 до 80 градусів), водостійкість, антистатичність, антиалергенність і, звичайно ж, екологічність.

З вінілу виготовляли популярні раніше грамплатівки і дитячі іграшки. Сьогодні його застосовують для виробництва ущільнювачів для холодильників і ізоляції проводів, труб водопроводу і каналізації та шкірозамінника, лінолеуму і захисних крайок меблів.

З ПВХ створюють профілі для дверей і вікон, панелі для стін і стель, жіночі сумочки та покриття миються шпалер, робочі рукавички і зубні щітки, а також плівки різних призначень для рекламної продукції, обклеювання деталей машин і натяжних стель.

Полівінілхлоридне полотно інертно до більшої частини рідин і твердих речовин, у тому числі до води, повітрю і шкірі людини. Все перераховане свідчить: плівкові покриття -Екологічність натяжні стелі.

Безпека тканинних основ

Екологічна  натяжна стеля

Стельовий текстиль виготовляється з поліефірних волокон (поліестеру) методом ткацького плетіння. А потім з двох сторін покривається поліуретаном для міцності, довговічності та інших позитивних експлуатаційних якостей, зі збереженням мікроперфорації.

У результаті виходить полотно, що забезпечує в приміщенні здоровий мікроклімат, оскільки воно вільно пропускає повітря. У пори тканини не набивається пил (за рахунок антистатичності текстилю). Стельовий текстиль пожароустойчив, морозостійкий, гігієнічний і є справжнім еко-стелею.

Його не тільки рекомендують встановлювати у дитячих закладах і спальнях, але і використовують в медичних установах (для цих цілей призначені спеціальні антибактеріальні тканини Кліпсо, які можна регулярно обробляти).

З аналогічного тканинного матеріалу виробляють синтетичні куртки, водонепроникні комбінезони, плащі, конверти для прогулянок малюків і тканини для їх колясок. Всім відомо, що одними з кращих підошов є поліуретанові.

Тобто ми з’ясували, що з ПВХ-плівок і тканин виходять виключно екологічні стелі. Однак цей висновок має одне застереження. Все сказане відноситься до матеріалів, що надаються конкретними зарубіжними компаніями, з якими співпрацює Стелла де Оро .

Довіряй але перевіряй!

Екологічна  натяжна стеля

На жаль, далеко не всі компанії, що пропонують монтаж натяжних стель, використовують якісні, сертифіковані матеріали. Багато інсталяторів з фірм-одноденок використовують дешеві вітчизняні та китайські підробки, виготовлені з сумнівних, а то й відверто небезпечних матеріалів.

Таким чином можна придбати стелю, запах якого ніколи не вивітриться, приводячи до головних болів і більш серйозних проблем. Такі неякісні матеріали можуть мати нерівномірне забарвлення і щільність, отвори і заломи.

Від натягу вони здатні через пару тижнів або місяць розійтися або, навпаки, провіснуть. Але, як ви розумієте, найстрашніше не зіпсоване зовнішній вигляд і потрачені  фінансові кошти. Найнебезпечніше токсичність такий псевдопленкі або тканини.

Щоб не потрапити в тенета шахраїв, не женіться за сверхдешевізной. Вартість натяжних стель в Вінниці приблизно однакова, тільки фірми-виробники (такі, як компанія Стелла де Оро ) за рахунок великих оптових оборотів надають реальні знижки на стелі.

Переконайтеся, що установники не перший рік на ринку, мають досвід і хороші рекомендації, офіс і сайт, міські і мобільні телефони. Наявність сертифікатів і висновків гігієни — не менше обов’язковий фактор.

Консультанти сумлінних компаній самі пропонують ознайомитися з документацією на матеріали цінуючи кожного клієнта і піклуючись про імідж фірми. Важливими моментами є гарантійні зобов’язання і сервіс. Стелла де Орро  надає рік гарантії на установку і 12 років на полотно, яке прослужить вам з півстоліття.

Висновок

Тепер ви ознайомилися з інформацією, як відрізнити екологічні натяжні стелі від небезпечних підробок, шкідливих для здоров’я. Вам залишається лише знайти надійного виробника, що займається установкою натяжних стель.

Перевіривши у цієї компанії сертифікати та висновки на комплектуючі, ви можете сміливо замовляти вінілові або тканинні конструкції, вже не турбуючись про екологічність. Або навіщо шукати — робіть замовлення прямо зараз на сайті надійної компанії натяжних стель Стелла де Оро !

Clip2net_160208124556  Clip2net_160208140832

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>