Натяжні стелі фотодрук

ph1Фото друк на натяжних стелях або art-print — одна з найбільш модних тенденцій в ремонті за останні сезони. Ідея такої стелі полягає в тому, що на її поверхню (матову, глянцеву, сатинову і т.д.) спеціальними чорнилами наноситься будь-яке зображення — будь то живописне полотно чи ваше особисте фото. Стеля з фотодруком — відмінний спосіб декорувати будь-яке приміщення і привнести в інтер’єр індивідуальність.

ph3Співробітники нашої компанії більше 8 років професійно займаються як монтажем натяжних стель, так і розробкою унікальних дизайн-проектів для кожного замовника. Для втілення будь-якої Вашої ідеї, необхідне зображення високої якості, яке доповнить інтер’єр Вашої кімнати! Якщо ж Ви зважилися на фотодрук, але поки не визначилися з зображенням — наші фахівці Stella de oro будуть раді запропонувати Вам деякі варіанти.

ph2Стеля з фотодруком, як і будь-яка інша натяжна стеля, універсальна і практична в експлуатації. Вона не вимагає ретельного догляду, а особлива технологія нанесення зображення дозволяє фарбі не боятися ні вологих, ні світлих, ні запорошених приміщень і надовго зберігає свої тони. Більш того, чорнило, яким створюється зображення, абсолютно безпечне для людини, тому така стеля підійде навіть для дитячих кімнат!

Натяжна стеля відмінно підходить для фотодруку, адже її рівна поверхня дозволяє передати найменші деталі зображення, підкреслити які можна за допомогою цікавого освітлення (також деякі фото можуть створювати ефект 3-D простору).

Розкажи друзям