Натяжні стелі фото друк

ph1Фото друк на натяжних стелях або art-print — одна з найбільш модних тенденцій в ремонті за останні сезони. Ідея такої стелі полягає в тому, що на його поверхню (матову, глянсову, сатинову і т.д.) спеціальними чорнилами наноситься будь-яке зображення — будь то живописне полотно чи ваше особисте фото. Стеля з фотодруком — відмінний спосіб декорувати будь-яке приміщення і привнести в інтер’єр індивідуальність.

ph3Співробітники нашої компанії більше 8 років професійно займаються як монтажем натяжних стель, так і розробкою унікальних дизайн-проектів для кожного замовника. Нам під силу втілення будь-якої вашої ідеї: кожне зображення необхідно високого дозволу може доповнити інтер’єр ваших кімнат! Якщо ж Ви зважилися на фотодрук, але поки не визначилися з зображенням — наші фахівці будуть раді запропонувати Вам деякі варіанти.

ph2Стеля з фотодруком, як і будь-який інший натяжна стеля, універсальний і практичний в експлуатації. Він не вимагає ретельного догляду, а особлива технологія нанесення зображення дозволяє фарбі не боятися ні вологих, ні світлих, ні запорошених приміщень і надовго зберігати свої тони. Більш того, чорнило, якими створюється зображення, абсолютно безпечні для людини, тому така стеля підійде навіть кімнатах для найменших!

Натяжна стеля відмінно підходить для фотодруку: його рівна поверхня дозволяє передати найменші деталі зображення, підкреслити які можна за допомогою цікавого освітлення (деякі фото можуть створювати ефект 3-D простору).

Розкажи друзям