Натяжні стелі глянець

Глянцеві натяжні стелі — не тільки можливість позбутися від витратної реставрації поверхні стелі, не тільки яскравий акцент в інтер’єрі, а й прекрасна можливість розширити простір і зробити його більш світлим!

ГлянецГлянцеві натяжні стелі з легкістю вирішують проблеми низьких стель або маленького простору.

Лакові натяжні стелі, відображаючи поверхню, створюють ефект дзеркала і таким чином візуально збільшують простір. А завдяки тому, що на ПВХ не утворюється конденсат, глянцеві стелі навіть на кухні та у ванній кімнаті не втратять своїх властивостей і зовнішнього вигляду!

 

ГлянецВикористання глянцевого натяжної стелі в квартирі.
Глибокі, насичені кольори і дзеркальна фактура здатні зробити будь-яке приміщення більш світлим, яскравим і стильним. Для використання лакової стелі в інтер’єрі є маса можливостей, але особливо гарно глянцева стеля виглядає у поєднанні з іншими фактурами або в комбінації декількох кольорів. Така стеля миттєво додасть стилю і шику в інтер’єр вашого будинку!

 

ГлянецГлянцеві натяжні стелі надають масу можливостей по перетворенню простору!

Пропонуємо Вам широку палітру відтінків, різноманітних виробників і якісний монтаж, яким займаються досвідчені майстри. Нам під силу розробка самого незвичайного проекту і установка натяжної стелі будь-якої складності!

Розкажи друзям