Натяжні стелі

4-potolki-i-konstruktsii-iz-gipsokartonaЯкість і надійність — ось два наріжних камені нашої роботи. Компанія Stella de Oro пропонуємо найбільший вибір натяжних стель у м. Віннниця та м. Хмельницький. Наші натяжні стелі мають різноманітну палітру кольорів і покриттів, вибір форм і систем установки — будь-який ваш каприз може бути втілений в життя нашими зусиллями.

Натяжні стелі — це особлива естетика, що поєднує в собі унікальний зовнішній вигляд, зручність установки, легкість в обслуговуванні і довговічність експлуатації.

sat9Ви хочете бачити зоряне небо, або віддаєте перевагу стриманній  класиці пастельних кольорів, приглушене світло, що відбивається від стелі, або яскраве денне освітлення — ми задовольнимо побажання кожного клієнта за допомогою наших натяжних стель!

Компанія Stella de Oro пропонуємо повну лінію продукції, як для професіоналів дизайну (архітекторів, декораторів, дизайнерів внутрішнього інтер’єру), так і простих користувачів.

Діапазон застосування натяжних стель — необмежений. Вітальня, спальня або ванна кімната, ресторан або басейн, концертний зал або галерея сучасного мистецтва — провідні дизайнери світу давно переконалися в універсальності і багатоликості натяжних стель від провідних виробників.

glan10Переваги натяжних стель — незаперечні. Вони не деформуються при усадці нових будинків, приховують нерівності старих стель, вологостійкі, вони абсолютно не боятися затоплення, вимагають мінімального догляду і пожежобезпечні. На них не конденсується волога і не осідає пил. Вони екологічно чисті і відповідають високим європейським стандартам.

Ми використовуємо комплектуючі тільки  від відомих та перевірених часом поставщиків. Це дає нам можливість гарантувати термін експлуатаціі наших натяжних стелів неменше 12 років. Стабільність, безуперечний сервіс та професіоналізм команди – це основні критерії завдяки яким наші клієнти вибирають натяжні  стелі stella-de-oro.Ми поважаєм наших клієнтів, тому постійнно удосконалюємо якість, розширяємо асортимент натяжних стель, підвищуємо професіоналізм наших працівників.

Розкажи друзям