Красиві натяжні стелі

Двухуровневые потолки дизайн

Як люди приймають рішення придбати натяжна стеля? Побачили в гостях, в якому-небудь розважальному місці або, врешті-решт, в Інтернеті фантастично гарні конструкції, здивувалися їхні принади — і ось виникло бажання: хочу щось подібне, але своє і, може бути, ще краще.

Уявлення про красу у всіх дуже відрізняються. Для стриманих, консервативно налаштованих людей найкрасивіші натяжні стелі — білі матові. І в цьому немає нічого дивного. З тих пір як при Союзі стали будувати авральними темпами кособокі будинку, звичайний рівний, гладкий, рівномірно білий, неосипающуюся стеля — мрія будь-якого жителя пострадянського простору.

Більш сміливі і просунуті клієнти хочуть не просто красиві, а дуже красиві натяжні стелі. Вони вибирають полотна глянцеві або сатиновою фактурою в широкому асортименті — від м’якої пастелі до яскравої барвистості.

Забезпечені замовники можуть дозволити собі ексклюзивні вінілові фактури: металеву, замшеві, перламутрові або напівпрозорі. Вони також вибирають тканинні основи Дескор або Кліпсо.

Крім матеріалу, особливими є і конструкції — дво- або багатоярусні, що поєднують в собі кілька кольорів та фактур. Такі стелі відрізняються і незвичністю форми — починаючи від квітки або ляпки і закінчуючи серцями, спіралями або іншими хитромудрими фігурами.

Для молоді дизайн красивих натяжних стель — це щось абсолютно неординарне. Тому фахівці розробляють все нові і нові матеріали і технології: «зоряне небо» і фотодрук, ширяють стелі і перфоровані, а також 3D-конструкції.У цій статті розглянемо, які красиві натяжні стелі можна замовити в компанії Stella de Oro , якщо у вас є фінансові можливості, великі площі (це не обов’язкова, але бажана умова) і вимогливий смак.

«Зоряне небо»

article1-02

Численні технології створення зоряного неба розкривають перед дизайнерами і замовниками нескінченні можливості. Хочете: вдень стеля буде рівним і білим, а вночі на ньому запаляться зірки?

Може вам більше до душі милуватися при світлі сонця блакитним небом, а в темний час доби — зоряним — і це реалізовується. «Зірки» на стелі можуть бути крихітними і ледь миготливими одним кольором або великі, яскраві, різнокольорові.

Але найкрасивіші натяжні стелі робляться у вигляді екрану, на який проектуються змінюють одне одного картини «живого» космосу: народження нового Сонця, падіння метеоритів, політ комети з гаснучих хвостом або північне сяйво.

Найкращі приміщення для зіркових стель — спальні, дитячі та розважальні заклади. Вони також можуть стати відмінним психологічною підмогою, яка перевертає однокімнатну квартиру у вечірній час з вітальні в спальню.

Фотодрук на стелях

Художній друк перетворює будь, навіть плоский білий матовий стеля в унікальну красу, майже витвір мистецтв. За допомогою екосольвентний фарб і широкоформатного принтера на плівці може з’явитися все, що вам завгодно.

Це може бути дуже реалістичне небо в хмарах-баранчиках, квіткові або фруктові композиції, репродукція картини Рембрандта чи іншого майстра живопису, зображення лісу або картина підводного світу.

Стелі з арт-печаткою універсальні в застосуванні: з фруктами вони гарні в кухні, з водоспадом — у ванній, з квітами — у вітальні, з небесами — в спальні, з картиною — в кабінеті, з Вінні-Пухом — в дитячій. Завдяки різноманітності зображень фотостелі всюди доречні.

Парящі стелі

article1-03

Фото красивих натяжних стель з ореолом сяйва вражають уяву, але вони не повністю передають ефект парящої конструкцій. Лише реальна присутність показує їх красу у всій повноті.

Стеля, відірваний світлом від стін, здається невагомим, повітряним, космічним об’єктом. Така конструкція дозволяє візуально зробити кімнату вище, а також скрасити її кути, додаючи в дизайн м’якість і гармонію.

Здатність розширювати простір робить застосування парящою стелею затребуваним в першу чергу в невисоких і нешироких приміщеннях, наприклад в коридорах, ванних і прихожих. Хоча, в принципі, монтаж конструкцій з хмарою світла прикрасить будь-який офіс, розважальний заклад або вітальню.

3D-конструкції

Тривимірні стельові конструкції — це не просто красиві натяжні стелі в інтер’єрі, це зміна геометрії простору. Такі стелі повністю змінюють сприйняття розмірів приміщення і його форми.

Починаючи від об’ємних хвиль, упорядкованих або хаотичних, арок або аркад, куполів, пірамід і конусів і закінчуючи стелями, перетікаючими в колони і стіни або прикрашеними 3D-квітами, кульками, мордочками тварин — тривимірні конструкції є, напевно, найкрасивішими натяжними стелями.

Об’ємність вимагає великої висоти приміщення, тому 3D-конструкції встановлюють у ресторанах, залах для дитячих свят, квартирах-студіях, переобладнаних з горищних приміщень, та інших габаритних кімнатах.

Перфоровані стелі

article1-04

Останньою дизайнерської розробкою є перфоровані натяжні конструкції. Вони для сучасних стильних приміщень будь-якого призначення — від дитячих до офісів. Фішкою таких стель є одночасне використання двох видів плівки, один з яких перфорований.

У такій стелі цільна основа одного кольору або фактури проглядається крізь отвори верхнього шару. Дірочки можуть бути абсолютно різних форм і розмірів — від крихітних до великих, від круглих до безформних.

Порада! Вибираючи ці або будь-які інші вінілові конструкції, пам’ятайте: красиві натяжні стелі в інтер’єрі приміщення повинні за кольором, стилю, малюнку поєднуватися з навколишнім оточенням, прикрашаючи її, а не виділяючись дивним величезним плямою.

Висновок

Ви вже вирішили, які натяжні стелі красиві для вас? Якщо залишилися сумніви, звертайтеся до консультантів компанії Stella de Oro. Їх професіоналізм, а також талант і досвід дизайнерів допоможуть створити вам незрівнянні натяжні стелі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>