Матові натяжні стелі

Матові стелі

 ЇЇ поверхня ідеально рівна, ніжна і приваблива, ніби розстелене простирадло. Натяжні стелі в м. Вінниця, що виготовлені на основі новітніх технологій, — це візитівка кращих майстрів  від компанії Stella-de-oro.

Якщо ви вирішили зробити ремонт у квартирі чи іншому помешканні і не знаєте, яку підвісну стелю обрати, ми раді запропонувати вам широкий асортимент продукції бездоганної якості та у неймовірно широкій палітрі кольорів. Наші спеціалісти допоможуть вам обрати саме ту натяжну стелю, яка додасть приміщенню вишуканості, індивідуальності та підкреслить смак власника. Матові підвісні стелі — це окраса вашого дому.

Особливості матових підвісних стель

Усі підвісні стелі «Stella de orо» виготовлені із якісних сучасних матеріалів. Проте матові натяжні стелі мають свої особливості, зокрема:

  • основа полотна матової стелі  не може бути більшою, ніж 5 метрів;
  • виготовляється із спеціального матеріалу, який містить у своєму складі армуючі поліестерові нитки та просочуються спеціальними розчинами, які сприяють міцності та додають вигляду пофарбованого гіпсокартону;
  • ідеально підходить для офісних приміщень та житлового будинку, адже вона не блистить на сонці;
  • матові натяжні стелі економічні і зручні у монтажі;
  • влучно передають фактуру поверхні;
  • мають тривалий термін експлуатації.

Як доглядати матову підвісну стелю

Щоб ваша матова натяжна стеля служила довго і тішила око не один десяток років, не довіряйте таку важливу роботу, як монтаж, будь-кому. Наші досвідчені майстри допоможуть швидко встановити стелю, і вона забезпечить охайний вигляд вашому дому. Але, як і звичайні стелі, підвісні потолки можуть забруднитися пилом, димом від цигарок, слідами мух чи масляним конденсатом. Якщо забруднення не усунути, стеля може пошкодитися. Догляд за поверхнею може відбуватися за допомогою вологого і сухого прибирання. Проте варто враховувати матеріал, з якого виготовлена стеля.

Сухе прибирання актуальне тоді, коли поверхня стійка до вологи. Можна використовувати пилосос зі спеціальними дрібними насадками, але дуже обережно. Такий спосіб підходить для великих відкладень пилу на стелі та по її кутках. Добре допомагає для прибирання великий пензлик чи м’яка тканина.

Для вологого прибирання підвісних стель варто використовувати губку. Можна змочити її у спиртовий розчин.

Сухе прибирання варто робити частіше, ніж вологе. Приблизно 2 рази на місяць. Вологе — один раз у 2-3 місяці. У жодному випадку не варто використовувати для прибирання різноманітні механічні прилади, підручні засоби чи гострі предмети (наприклад, ніж чи шкребок). Незважаючи на достатньо велику на стійкість до дрібних механічних пошкоджень, як глянцеву, так і матову підвісну стелю можна пошкодити твердими предметами.

Матова стеля чудово виглядає у приміщеннях прямокутної чи квадратної форми. Її можна доповнити декорованими елементами із гіпсу чи комбінувати із різноманітними ексклюзивними меблями.

 

Розкажи друзям