Натяжні стелі металік

Натяжні стелі фактури «металік» можна назвати одним з самих незвичайних і оригінальних фактурних рішень ПВХ-плівок, яке все більше набирає популярності. Цей вид фактури ставиться до елітної групи стельових плівкових покриттів і має досить важку, щільну і товсту текстуру.

metalik_bЗа зовнішнім виглядом нагадує щось середнє між сатиновими і глянцевими натяжними стелями. Відмітна особливість ПВХ-полотна «металік» — це сильна глибина світла, яка проявляється по-різному в залежності від освітлення в кімнаті. При вимкненому світлі така стеля нагадує глянець з низькою відбивною здатністю, а при включеному — на поверхні проявляється зернистість, яка і надає стелі металевий ефект.

Особливості натяжної стелі «Металік»

serie2Слід грамотно підбирати цю фактуру, виходячи з її відповідності з іншим інтер’єром приміщення. Найкраще підходить для оформлення кімнати в стилі «модерн», «хай-тек», «техно».

Оскільки текстура плівок «металік» має властивість поглинати освітлення, особливе значення слід приділити підбору та встановлення освітлювальних приладів. На поверхні стелі може бути створена ілюзія переливання світлових відтінків, які будуть змінювати колір стельового покриття над місцями розміщення світлових точок. Цей ефект здатний візуально розширювати простір кімнати.

Недоліки

ff11Невеликий вибір кольорової палітри фактури «металік», як правило, це золотисті, срібні та бронзові відтінки.

Металік — це найдорожчі матеріали серед плівкових фактур.

Застосування

Подібні підвісні стелі використовуються в житловому секторі (кухня, ванна), де можна скористатися ефектом «металік» для збільшення висоти стелі і загальної площі кімнати, але особливо ефектно виглядають в місцях громадського користування — різних розважальних і торгових центрах, салонах краси, комп’ютерних клубах.

Розкажи друзям