Натяжна стеля для маленької  кімнати  від компанії Stella-de-oro

натяжні стелі матові чи глянцеві з точковими джерелами світла

У малогабаритних квартирах досі  проживають мільйони українів . Яких зусиль коштує перетворення невеликої кімнати в повноцінне житло — відомо багатьом. Особливою проблемною зоною в такому приміщенні є, звичайно ж, стеля. Це зрозуміло, адже висота стандартної квартири зазвичай не перевищує 2,7 метра, а що вже говорити про «хрущовки», які іноді бувають заввишки в межах 2,4-2,5 метра?

Незважаючи на всі уявні труднощі, питання обробки стельової поверхні легко вирішується, якщо застосувати найсучаснішу технологію установки натяжної стелі. Стельова конструкція досить проста. Вона складається з двох основних елементів. Це каркас, виготовлений, як правило, з металевого монтажного профілю, і полотно, яке може бути або плівковим, або тканинним. Стеля натяжна закриває всі наявні на поверхні  перекриття  дефекти, комунікації, нерівності.

Монтаж конструкції дуже  простий і не вимагає, щоб власник приміщення виносив з нього перед установкою меблі та інше майно. Все відбувається протягом декількох годин і ніяк не заважає мешканцям вести звичний спосіб життя. Дуже часто замовники встановлюють натяжні стелі відразу в декількох кімнатах. Це значно економить час і не доставляє незручностей.

Головним мотивуючим фактором для власників малогабаритних квартир буде особливість монтажу каркасу конструкції  натяжної стелі. Вся справа в тому, що після установки висота приміщення знижується всього лише на 3-5 сантиметрів. Це значно менше, ніж при установці підвісної стелі з гіпсокартонних плит.

Правила вибору натяжної стелі для маленької кімнати

Перш за все потрібно дотримуватися принципу монохромности в інтер’єрі. Єдина  колірна гамма сприяє зоровому розширенню простору в приміщенні. У маленькій кімнаті бажано використовувати м’які світлі відтінки. Глядацька простір обов’язково з’явиться, якщо в приміщенні гармонійно будуть присутні світло-зелені або світло-блакитні кольори, якими будуть володіти не тільки меблі, але і штори, стіни і навіть підлогу.

Вибираючи колір стелі, слід звернути увагу на його фактуру. Поверхня вінілової плівки буває різною і має здатність відбивати світло в тій чи іншій мірі. В залежності від рівня освітленості приміщення денним та електричним світлом, слід вибирати фактуру матеріалу для установки натяжної стелі.

Глянцева плівка має дзеркальну поверхню і найбільш підходить для інтер’єру маленької кімнати. На лаковому натяжній стелі відбивається вся обстановка приміщення, створюючи ілюзію великого простору в приміщенні. При виборі кольору матеріалу слід враховувати, що світлі тони візуально роблять кімнату просторіше, але не вище. З іншого боку, темний глянцева стеля створює над головою майже космічний простір. При установці лакового стелі не слід нехтувати освітленням, яке значною мірою бере участь у створенні в приміщенні  належної обстановки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>