Натяжна стеля на кухні від компанії Stella de Oro : що ж вибрати?

матові натяжні стелі в кухні

Так само на кухні зазвичай вирішуються дуже важливі питання, продумуються плани, виливають душу, розповідають про свої проблеми за келихом чаю. Саме тому до ремонту і зокрема обробці кухні стоїть походити дуже відповідально.

Але який же натяжна стеля вибрати для оформлення кухні? Яку кольорову гаму?

Особливості натяжних стель

На сьогодні вибір натяжних стель досить широкий. Найбільш поширені їх види, це плівкові, або зроблені з поліхлорвінілу, і тканинні. На жаль, останні не особливо рекомендуються для використання в кухні. Так як на них негативно впливає зайва волога і для таких стель потрібно використовувати переважно суху чистку. Однак, якщо Ваша кухня досить велика і має кілька функціональних зон, тканинні натяжна стеля може бути використаний в зоні їдальні.

Плівкові стелі мають ряд переваг перед іншими видами обробки стелі, такими як обклеювання, фарбування, побілка. А саме:

 • Легкість у догляді. Їх досить просто промити водою.
 • Захист приміщення від пилу, бруду і вологи.
 • Можливість демонтажу.
 • Безшовна поверхню на ширині до п’яти метрів.
 • Висока еластичність плівки, що дозволяє зробити різні варіанти хвиль на стелі.
 • Легкість і швидкість установки.
 • Звуко та теплоізоляція.
 • Різні варіанти кольорів і фактур, можливість фотодруку.
 • Плівкові натяжні стелі можуть бути глянцевими, матовими, дзеркальними.
 • Можливість різних варіантів підсвічування.
 • Що потрібно враховувати при виборі натяжної стелі на кухню?

Перш за все, потрібно враховувати колірну гамму і дизайнерський стиль Вашої кухні. На сьогодні дуже популярні кухні як етнічних і класичних стилів, так і цілком сучасних. Всі вони володіють своїми особливостями колірної гами, аксесуарів і матеріалів. Ось кілька варіантів дизайнерських стилів інтер’єру для кухні:

Етнічні стилі:

Античний. В даному стилі переважають колони, ліпнина, зображення міфологічних сцен, статуї богів. Так само це можуть бути рослинні візерунки на стінах і стелі. Основні кольори для натяжних стель в цьому стилі, це білий, бежевий, пісочний, колір слонової кістки. Іноді, для більшого контрасту, використовують чорний стелю. Добре буде виглядати глянцева плівка, але можна використовувати і матову.

Японський. В даному стилі переважає гармонія кольору і форм, легкі матеріали, багато дерева, хороше освітлення. Натяжні стелі можуть бути світлих відтінків, бажано матові. Перевага кольору: бежевий, білий, світло-жовтий, світло-рожевий. Можна використовувати фотодрук на стелі з квітучою сакурою.

Мексиканський. Тут все грунтується на контрасті кольору і матеріалів. Переважає безліч аксесуарів, малюнків, текстур і форм. Основні кольори для натяжної стелі: синій, зелений, жовтий, червоний, фіолетовий і т.д. В даному випадку, чим більше яскравих і різноманітних кольорів — тим краще. Сюди підійде як глянсовий, так і матовий стеля.

Кантрі. У цьому стилі основними є сільські мотиви. Переважає дерево, м’які тканини, затишні кімнатні рослини. Натяжні стелі тут можуть бути бежевими, білими, світло-коричневими, кавовими, теракотові, пісочним. Добре вони будуть поєднуватися з дерев’яними балками.

Класичні стилі:

Бароко. Даний стиль просякнутий розкішшю і багатством. Тут переважає золото, свічки, важкі тканини, масивні меблі з різьбленими ніжками, інкрустація каменями т.д. Натяжні стелі можуть бути білими, світло-коричневими, темно-синіми, сірими, бордового. Найчастіше на стелі роблять золоті розписи і точкову підсвітку.

Ампір. Тут переважають фрески, розписи, багаті і дорогі аксесуари. Натяжна стеля може бути таких же кольорів, як і в стилі бароко, проте в даному випадку можна використовувати різні варіанти фотодруку, глянсову або матову фактуру.

Сучасні стилі:

Хай тек. Тут переважає втілення офіціозу і функціональності. Всі меблі виключно правильної форми, практично відсутні будь-які прикраси та аксесуари. Натяжна стеля може бути білим, сірим, чорним, бежевим. Дуже популярний глянцевий варіант з вбудованим освітленням, але допускається і матовий.

Лофт. У ньому поєднується зручність і стилізація під покинуте горище або завод. Основні аксесуари, це частини цегляних стін, оголені комунікації. Натяжна стеля в даному стилі може бути як білим, так і будь-якого не надто яскравого кольору. Добре виглядає фотодрук з зображенням необробленої стіни або труб на стелі.

Висновок:

Отже, на сьогодні в обробці кухні великою популярністю користуються натяжні стелі різних видів і фактур. Їх вибір залежить від функціонально частини кухні, кращою колірної гами і дизайнерського стилю інтер’єру. При оформленні кухні можна використовувати як етнічні та класичні стилі, так і сучасні. Натяжні стелі в будь-якому стилі будуть виглядати чудово, доповнювати його і робити Вашу кухню комфортною і сучасної.

5 Country07

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>