Натяжна стеля на кухні від компанії Stella de Oro : що ж вибрати?

матові натяжні стелі в кухні

В кожній сім’ї на кухні зазвичай вирішуються дуже важливі питання, продумуються плани на майбутнє, озвучуються свої проблеми та радісні новини за келихом чаю. Саме тому до ремонту і зокрема обробці кухні варто підходити дуже відповідально.

Але яку ж натяжну стелю обрати для оформлення кухні? Яку кольорову гаму?

Особливості натяжних стель для кухні

На сьогодні вибір натяжних стель досить широкий. Найбільш поширені їх види, це плівкові, або зроблені з поліхлорвінілу та тканинні. На жаль, останні не особливо рекомендуються для використання в кухні. Так як на них негативно впливає зайва волога і для таких стель потрібно використовувати переважно суху чистку. Однак, якщо Ваша кухня досить велика і має кілька функціональних зон, тканинні натяжні стелі можуть бути використані в зоні їдальні.

Плівкові стелі мають ряд переваг перед іншими видами обробки стель (обклеювання, фарбування, побілка). А саме:

  • Легкість у догляді. Їх досить просто промити водою.
  • Захист приміщення від пилу, бруду і вологи.
  • Можливість демонтажу.
  • Безшовна поверхня на ширині до п’яти метрів.
  • Висока еластичність плівки, що дозволяє зробити різні варіанти хвиль на стелі.
  • Легкість і швидкість установки.
  • Звуко та теплоізоляція.
  • Різні варіанти кольорів і фактур, можливість фотодруку.
  • Плівкові натяжні стелі можуть бути глянцевими, матовими, дзеркальними.
  • Можливість різних варіантів підсвічування.

Що потрібно враховувати при виборі підвісної стелі на кухню?

Перш за все, потрібно враховувати колірну гамму і дизайнерський стиль Вашої кухні. На сьогодні дуже популярні інтер’єри кухні як в етнічних і класичних стилів, так і в цілком сучасних. Всі вони володіють своїми особливостями колірної гами, аксесуарів і матеріалів. Ось кілька варіантів дизайнерських стилів інтер’єру для кухні:

Етнічні стилі

Античний. В даному стилі переважають колони, ліпнина, зображення міфологічних сцен, статуї богів. Так само це можуть бути рослинні візерунки на стінах і стелі. Основні кольори для натяжних стель в цьому стилі, це білий, бежевий, пісочний, колір слонової кістки. Іноді, для більшого контрасту, використовують чорну стелю. Для цього стилю добре буде виглядати глянцева плівка, але можна використати і матову.

Японський. В даному стилі переважає гармонія кольору і форм, легкі матеріали, багато дерева, хороше освітлення. Натяжні стелі можуть бути світлих відтінків, бажано матові. Перевага кольору: бежевий, білий, світло-жовтий, світло-рожевий. Можна використовувати фотодрук на стелі з квітучою сакурою.

Мексиканський. Тут все грунтується на контрасті кольору і матеріалів. Переважає безліч аксесуарів, малюнків, текстур і форм. Основні кольори для натяжної стелі: синій, зелений, жовтий, червоний, фіолетовий і т.д. В даному випадку, чим більше яскравих і різноманітних кольорів — тим краще. Сюди підійде як глянцева, так і матова стеля.

Кантрі. У цьому стилі основними є сільські мотиви. Переважає дерево, м’які тканини, затишні кімнатні рослини. Натяжні стелі тут можуть бути бежевими, білими, світло-коричневими, кавовими, теракотовими, пісочними. Добре вони будуть поєднуватися з дерев’яними балками.

Класичні стилі

Бароко. Даний стиль просякнутий розкішшю і багатством. Тут переважає золото, свічки, важкі тканини, масивні меблі з різьбленими ніжками, інкрустація камінням т.д. Навісні стелі можуть бути білими, світло-коричневими, темно-синіми, сірими, бордового кольору. Найчастіше на стелі роблять золоті розписи і точкову підсвітку.

Ампір. Тут переважають фрески, розписи, багаті і дорогі аксесуари. Підвісна стеля може бути таких же кольорів, як і в стилі бароко, проте в даному випадку можна використовувати різні варіанти фотодруку, глянцеву або матову фактуру.

Сучасні стилі

Хай тек. Тут переважає втілення офіціозу і функціональності. Всі меблі виключно правильної форми, практично відсутні будь-які прикраси та аксесуари. Натяжна стеля може бути білою, сірою, чорною, бежевою. Дуже популярний глянцевий варіант з вбудованим освітленням, але допускається і матовий.

Лофт. У ньому поєднується зручність і стилізація під покинуте горище або завод. Основні аксесуари, це частини цегляних стін, оголені комунікації. Натяжна стеля в даному стилі може бути як білою, так і будь-якого не надто яскравого кольору. Добре виглядає фотодрук з зображенням необробленої стіни або труб на стелі.

Висновок

Отже, на сьогодні в обробці кухні великою популярністю користуються натяжні стелі різних видів і фактур. Їх вибір залежить від функціональної частини кухні, кращої колірної гами і дизайнерського стилю інтер’єру. При оформленні кухні можна використовувати як етнічні та класичні стилі, так і сучасні. Натяжні стелі в будь-якому стилі будуть виглядати чудово, доповнювати його та робити Вашу кухню комфортною і сучасною.

5 Country07

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>