Натяжна стеля нічне небо в дизайні дитячої кімнати

потолок звезды
Розглянемо дизайн інтер’єру в стилі мандрівника, який цілком може підійди і для хлопчика, і для дівчинки в рівній мірі. Вікові рамки тут мають місце бути. Такий варіант зовнішнього вигляду дитячої кімнати призначений для дитини, починаючи з дошкільного і закінчуючи підлітковим віком.

Натяжна стеля зоряне небо в дитячій
Отже, в даному дизайні використано всього кілька відтінків, але завдяки їх вдалому поєднанню в приміщенні створюється ефект різноманітності та оригінальності. Основними відтінками тут є світло-персиковий і синій. Здавалося б, як їх можна поєднувати між собою, якщо один з них теплий, а інший дуже навіть холодний? Виявляється, що цілком навіть можна. Персиковий колір присутній тут у відтінку стін і на ліжку, а синій — на ліжку, на підлозі і на стелі. В якості додаткових квітів в такому інтер’єрі використаний блакитний.
На підлозі розташовується килим темно-синього кольору, на якому видніються білі тонкі лінії, об’єднані одним геометричним візерунком. Він не сильно впадає в очі, і швидше доповнює дизайн, ніж визначає його особливості. Далі переходимо до стін. Справа розташовується розпис, що зображає морські простори і невеликий острів, на якому видніється гарячий пісок і руїни старовинного міста. Стіна, яка розташована ліворуч, теж має оригінальну розпис. Тут використані блакитна і біла фарба, якими на персиковому фоні зображені дивовижні гори із засніженими вершинами. Просто приголомшливо такий пейзаж виглядає в поєднанні з попереднім. Вони ніби доповнюють один одного. Теплі і холодні відтінки кольорів в даних зображеннях абсолютно не кидаються в очі, а навпаки, заворожують своїм гармонійним поєднанням. Знизу блакитна морська гладь переходить в темно-синій колір, який і відбився у відтінку статі.
Дизайн дитячої спальної в морській тематиці
222Але найдивніше тут це, звичайно ж, натяжна стеля нічне небо. Він виконаний все в тих же темно-синіх тонах, що допомагає йому не вибиватися з основної частини інтер’єру. При цьому подібне полотно як би показує всю гармонію природи і її унікальність. Щоб створити подібну конструкцію в даному випадку варто використовувати плівковий натяжна стеля, який виготовляється з еластичного і дуже міцного полівінілхлориду, що дозволяє йому не провисати і не втрачати свого зовнішнього вигляду з часом. Натяжна стеля нічне небо робиться таким чином. Береться темне полотно, як у нашому випадку, а потім за допомогою спеціальних проекторів і підсвічування створюється ефект справжніх світяться в темряві зірок.
Саме в дитячій кімнаті подібне оформлення створюється дуже часто, тому що воно допомагає розвинути в дошкільників пізнавальні психічні процеси, такі як, наприклад, пам’ять, увага, мислення, сприйняття і т.д. У дітей підліткового віку подібне оформлення просто викликає почуття радості, задоволення і гармонії. Зірки також позитивно впливають і на здоров’я. Вони дозволяють відпочивати і розслаблятися в нічний час, що так необхідно активному організму для збереження і фізичного, і психічного здоров’я.
Зоряне небо в дитячій
111У даному дизайні інтер’єру натяжна стеля нічне небо може мати і вбудоване освітлення, і не просто один, а два рівня. На першому можуть безпосередньо розташовуватися зірки, а на другому — елементи конструкції просто з темно-синього натяжної полотна. Ще таке покриття можна встановити лише в певній частині приміщення, щоб дитяча кімната не здавалася надто одноманітною.
Що ж стосується меблів, то в даному випадку посередині кімнати розташовується ліжко, виконана у синій і персикової кольоровій гамі. Вона як би поєднує в собі теплий м’який пісок далекого острова і холодні води безкрайнього океану. До речі, саме ліжко зовні виглядає, як справжній корабель для мандрівника. Неподалік біля неї стоїть стіл з комп’ютером. Тут дитина молодшого віку може малювати або дивитися мультфільми, підліток — вчити уроки або займатися своїми справами. Близько стіни, на якій намальовані гори, стоїть шафа для речей і кілька полиць для книг і різних сувенірів. Вони дуже гармонійно зливаються з розписом стін, так що створюється враження цілісного образу даної дитячої кімнати. Біля ліжка також розташовується тумбочка, на якій стоїть нічник. У неї дитина може складати всякі дрібнички або книги для читання перед сном.
Підіб’ємо підсумки
Отже, створити дизайн інтер’єру дитячої кімнати в цілому не дуже складно. Досить відпустити свою фантазію і допомогти своїй дитині потрапити в таку бажану для нього казку. Такий дизайн оформлення дитячої кімнати зміг поєднувати в собі не тільки нові та сучасні матеріали, але і зробити простір затишним і оригінальним, незважаючи на комбінування таких різних відтінків. Натяжна стеля нічне небо в даному випадку був дуже доречний. Він допоміг остаточно завершити природний образ приміщення, зробити його комфортним і приємним для вивчення. Синій і персиковий відтінки в інтер’єрі добре підходять не тільки хлопчикові, але й активною дівчинці, що не проти подорожувати по морю в красивому кораблі і радіти дивовижному дизайну.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>