Натяжна стеля у ванній з фотодруком

натяжной потолок дельфин
Все частіше у людей виникає бажання зробити своє житло не просто звичайним і нудним, а оригінальним, сучасним і не схожим ні на які-небудь інші варіанти. Не тільки вітальні або спальні піддаються кардинальній зміні, оформлення за допомогою нових технологій, але й ті ж ванні кімнати або балкони. У приміщеннях, де відбувається прийняття водних процедур, часто застосовують натяжні стелі. Часто для ванної кімнати вибирають однотонні натяжні стелі. Вони можуть бути різних відтінків, наприклад, білого, блакитного, синього, зеленого, бірюзового, морського і т.д. Добре себе показують комбіновані варіанти, що складаються з двох і більше відтінків. Кольорову гаму стельового покриття у ванній можна підбирати під стиль оформлення, під відтінки меблів, кахельної плитки на підлозі або стінах.

Не менш популярні і натяжні стелі з фотодруком у ванній. Вона може не тільки доповнювати певні стилістичні особливості інтер’єру, але і зробити його сучасним і привабливим. Є багато варіантів зображень, які можна було б застосувати в даному випадку. Розглянемо найпопулярніші з них.
Варіанти натяжних стель у ванній з фотодруком:
Натяжна стеля у ванній з фотодрукомдельфін на натяжній стелі Дельфіни на стелі у ванній. Дуже подобаються і дорослим, і дітям у ванній картинки дельфінів. Вони одним своїм виглядом навівають спогади про море, відпочинок, відпустці і релаксації. Ці дивовижні морські тварини допомагають отримати справжнє задоволення від процесу з споглядання не тільки наживо, але й на картинці. Часто можна побачити варіанти фотодруку з одним дельфіном, двома або трьома. Більша кількість використовується дуже рідко, тому що найчастіше площа поверхні стелі у ванній сильно обмежена. Іноді можна зустріти картинки дельфінів в морській глибині, поряд з якими плавають красиві рибки або піднімаються бульбашки повітря. Щоб доповнити подібний інтер’єр, можна не тільки на стелі розташувати зображення дельфінів, а й на меблях, на килимку, на склянках або рушниках.
Блакитне небо на стелі у ванній. Ще одним поширеним варіантом можна вважати блакитне небо з білими хмарами. Подібний натяжна стеля у ванній з фотодруком допомагає відчути себе на природі, поринути у світ гармонії, відпочити душею і тілом. Часто тут зображують не тільки хмари, але і летять у височині чайок, як би підкреслюючи, що неподалік шумить морський прибій. квіти на натяжній стелі у ванній Таке полотно прекрасно гармонує з вбудованим освітленням, невеликими плоскими люстрами. Найчастіше вони бувають білого або голубого відтінків. Щоб зробити дане приміщення ще оригінальніше, можна на стінах створити розпису у вигляді природних пейзажів, які поступово будуть переходити в картинки блакитного небосхилу.
Натяжна стеля у ванній з фотодрукомКвіти на натяжній стелі у ванній. Не меншою популярністю користуються різні квіткові тематики. Як відомо, самі по собі квіти ще з давніх часів були символами кохання, пристрасті, чистоти і гармонії. Ними прикрашали культові місця і житла, їм поклонялися, їх дарували і ними просто милувалися. На сьогоднішній день нічого особливо не змінилося. Квітам так само продовжують радіти, розміщуючи їх зображення в різних предметах інтер’єру. У ванній кімнаті можна зустріти водяні лілії, орхідеї, ромашки, троянди, хризантеми на стелі. Вони можуть розташовуватися на світлому або темному тлі, об’єднуватися в цілі композиції. Іноді дизайнери використовують тільки схематичні малюнки рослин або їх символічні зображення, що не менш популярне.
Візерунки на стелі в ванной.натяжной стелю з фотодруком у ванній Гарний зовнішній вигляд можуть надати ванній кімнаті та візерунки. У них добре використовувати рослинні, абстрактні, етнічні мотиви. За допомогою подібного прикраси стелі саму ванну кімнату можна легко зробити схожою на справжню купальню древніх патриціїв Рима, грецьких богів або середньовічних монархів. До того ж, завдяки можливості комбінувати відтінки і візерунки, ванна цілком може стати дизайнерським об’єктом, де переважає східний, індійський або японський стилі. Візерунки на стелі не обов’язково повинні займати весь простір полотна. Вони прекрасно можуть перетинати кімнату уздовж, перебувати в кутах, навколо ламп або тільки на певній частині стельової поверхні. Також візерунки не обов’язково робити яскравими і кольоровими. Іноді достатньо обмежитися декількома чорними або білими лініями, щоб досягти справжньої гармонії.
Натяжна стеля у ванній з фотодрукомТварини на стелі у ванній. Щоб трохи урізноманітнити зовнішній вигляд ванної кімнати і зробити її менш офіціозної, на стелі розміщують картинки різних тварин. Наприклад, дуже оригінально виглядає білим ведмідь, пірнаючий в воду. Або великий смугастий кіт, який нібито своїми кігтями рве полотно стелі. Дивно гармонує з мінімалізмом в даному приміщенні фотодрук зебри. Вона не тільки підходить до цього стилю по колірній гамі, але й створює в даному інтер’єрі своєрідну родзинку. Іноді можна побачити картинки гепардів, білих тигрів, коней, пегасів і т.д. Всі ці варіанти дуже добре гармонують з різними дизайнерськими рішеннями і при правильному підборі цілком вписуються в оформлення ванною.
Підіб’ємо підсумки
Отже, натяжні стелі у ванній з фотодруком стають все більш популярними. Вони сприяють гармонізації психологічного стану людини, допомагають розслабитися, відчути себе на природі, де добре і затишно. Часто елементами фотодруку на стелі тут стають дельфіни, птахи, квіти, білі хмари, візерунки і т.д. Їх можна підбирати під певний стиль дизайну, а можна просто зробити центральним елементом всієї композиції.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>