Натяжні стелі в дитячій: однотонні або з фотодруком?

натяжна стеля карта світу
Останнім часом натяжні стелі отримали незвичайну популярність на ринку будівельних матеріалів і стали все більше цікавити людей з різним рівнем достатку. Але виникає питання, чи можна застосувати їх, наприклад, в дитячій кімнаті? І якщо так, то краще виглядатимуть однотонні стелі або з різними картинками?

 Натяжні стелі в дитячій кімнаті

Підвісні стелі робляться з еластичної плівки (поліхлорвінілу) або з тканини. Всі вони являють собою міцну і зручну у багатьох відношеннях конструкцію. Вони зменшують кількість пилу в приміщенні, не пропускають вологу, не вимагають особливого догляду, їх досить вимити простою водою. До того ж натяжні стелі створюють тепло і звукоізоляцію. Все це визначено говорить про можливість застосування їх в приміщенні, де багато часу проводить дитина.
На сьогоднішній день натяжні стелі представлені величезною кількістю забарвлень, видів і форм. Вони можуть бути однотонними, кольоровим, світитись в темряві, з вбудованим підсвічуванням, багаторівневими і т.д., що дає можливість підбирати їх до стилю оформлення кімнати, дизайну, особистим уподобанням в кольорі.

 

Однотонні натяжні стелі від компанії Stella de Oro

 

Натяжні стелі в дитячій: однотонні або з фотодруком?Як плівкові, так і тканинні натяжні стелі можуть виступати у вигляді однотонної обробки. Плівкові або стелі з поліхлорвінілу, можуть так само мати глянцеву або матову фактуру, або ж бути дзеркальними. Отже, щоб правильно підібрати однотонний натяжна стеля, потрібно в першу чергу визначитися в кольоровій гамі. Даний вид обробки не повинен дисгармоніювати з основним інтер’єром, а бути його частиною.

 

Найчастіше при обробці дитячої кімнати не дотримуються певного дизайнерського стилю інтер’єру, але бувають і винятки. Основною особливістю інтер’єру дитячої є її функціональність, зручність розташування і зовнішній вигляд меблів і всієї обробки в цілому, наявність іграшок, стилізацій і пристосувань для ігрової діяльності.

 

Натяжні стелі в дитячій: однотонні або з фотодруком?Як і інтер’єр, так і підвісна стеля в дитячій кімнаті повинні бути таких кольорів, що є максимально психологічно прийнятними для дитини. У кімнаті, де знаходиться новонароджений, рекомендують використовувати відтінки білого, так як це перший колір, який він сприймає. Для дітей старшого віку переважні кольори: зелений, відтінки синього, рожевого, коричневого. Не варто використовувати чорний або яскраво червоний колір. Вони негативно впливають на нервову систему і психіку. Так само варто враховувати стать дитини. Зазвичай, для дівчаток обирають відтінки жовтого, рожевого, а для хлопчиків — зеленого і блакитного.

 

Натяжні стелі в дитячій можна використовувати як глянцеві, так і матові. Добре виглядатимуть як дворівневі так і трирівневі натяжні стелі. Вони допоможуть розділити кімнату на декілька функціональних зон, наприклад, ігрову і робочу, або ігрову і спальну. Так само добре буде виглядати вбудоване освітлення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>