Натяжні стелі в Вінниці

глянцеві натяжні стелі

Вся принадність натяжних стель полягає в тому, що вони дозволяють грати зі світлом. Правильно оформлене підсвічування може перетворити ваш круглий натяжна стеля в саме справжній витвір мистецтва. Існує кілька видів форми натяжних стель і їх світлового оформлення.

Красиві натяжні стелі в Вінниці — зоряне небо.

Створюється за допомогою темної або чорної плівки. При цьому на саме полотно монтуються світильники з маленькими лампочками або нитки оптоволокна. Такі світильники можуть встановлюватися як в довільному порядку, формуючи хаотичний світ зоряного неба, так і навпаки, згідно з визначеним порядком, допомагаючи створити окремі сузір’я.

Кругла натяжна стеля.

Створюючи таке оформлення стелі, необхідно використовувати тільки якісні світильники і лампочки, так як в разі приходу в непридатність одного з елементів, доведеться демонтувати все полотно.

Бічне підсвідчування.

Таке підсвічування роблять в комбінації з гіпсокартонною стелею. В цьому випадку по периметру приміщення робиться спеціальний короб. У нього закладають лампи або світлодіодну стрічку.

Натяжні стелі візерунки.

стелі хвиляТакий тип натяжної стелі з підсвічуванням підкреслює ідеально гладку поверхню нової стелі. Крім того, створюючи бічне освітлення можна обійтися і зовсім без монтажу короба, просто вмонтувавши точкові світильники між різними рівнями стелі.

«Приховане підсвічування»

Таке освітлення створюють за допомогою світлодіодної стрічки, яку монтують над полотном. В залежності від уподобань власника, підсвічування може бути рівномірним для всієї поверхні або ж частковим. До того ж можна нанести на натяжні стелі візерунки і малюнки. Світлодіодна стрічка має одну суттєву перевагу — вона може змінювати колір без необхідності установки декількох світлодіодів.

Види натяжних стель

Існує тільки два їх типу, які розрізняються за матеріалом:

  • стелі з плівки ПВХ;
  • тканинні стелі.

У свою чергу стелі ПВХ поділяються на три підтипи:

  • матові натяжні стелі в стилі прованс — їх поверхня злегка шорстка і вона не має дзеркальну поверхню;
  • глянцеві натяжні стелі хай тек- найбільш поширене полотно. Стеля в стилі хай тек має дзеркальний ефект, який часто використовується для візуального збільшення простору, а також для гри зі світлом;
  • сатинові — середній варіант між матовими і глянсовими полотнами. Мають гладкою структурою і легким відсвічування.

На сьогоднішній день найбільш популярними є стелі з ПВХ плівки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>