Натяжні стелі з фотодруком

потолок цветы в ванной

Вже сотні тисяч українців оцінили декоративні можливості і прекрасні експлуатаційні характеристики сучасного методу обробки — натяжної тканинного або плівкового стелі. Крім житлових приміщень їх можна зустріти в магазинах, офісах, лікарнях, дитячих садках, кінотеатрах, басейнах, виробничих приміщеннях. Можлива установка такої конструкції в будь-якому приміщенні за площею і висотою.

Плівкові полотна можуть встановлюватися в приміщеннях з підвищеною вологістю і швидким перепадом температур — душових, кухнях, ванних кімнатах, саунах і басейнах. Єдине обмеження по установці — приміщення має бути опалювальним. Негативна температура здатна зіпсувати полотно, зробити його ламким і крихким.

Натяжні полотна з тканини штучного походження не бояться ніяких морозів. Вони, правда, значно дорожче плівкових покриттів і не володіють широким вибором за кольором і фактурою, тому ще не отримали такого широкого розповсюдження, до того ж з’явилися на ринку будівельних матеріалів значно пізніше.  Вибір кольору великий — до 250-ти забарвлень і відтінків. Можна підібрати і потрібну фактуру. У наявність завжди глянець і мат, сатин і замша, напівпрозора і металік. Тканинні полотна Дескор (Німеччина) і Кліпсо (Швейцарія) представлені в матовою фактурою і декількох варіантах пастельних тонів, а також звичайним білим кольором. Це не завжди влаштовує замовників, тому за бажанням полотно з тканини після установки можна забарвити в потрібний колір акриловою фарбою, або застосувати водоемульсійну фарбу.

Натяжні стелі з фотодруком

 фотодрук на стелі

Плівкове полотно можна зварювати, поєднуючи різні кольори і фактури, що значно розширює дизайнерські можливості конструкції.

Обидва матеріали міцні, довговічні, не вимагають ніякого догляду за своєю поверхнею, що не конденсують вологу, безпечні для здоров’я. Вони не горять, не виділяють шкідливих речовин. Неможливо поява на їх поверхні пилу, плісняви, розвиток грибка

Поверхня після установки ніколи не провисає, на ній не з’являються тріщини, плями й розлучення. Колір полотен зберігається довгі десятиліття.

Матеріал дозволяє згинати його під будь-яким кутом і формувати в багаторівневих конструкціях натяжної стелі різні тривимірні фігури. Прикрасити приміщення можна різними хвилями, колонами, склепіннями і арками, дюнами і куполами. Користуючись цим, дизайнери створюють в приміщення своєрідні ансамблі, проекти, здатні вигідно доповнити і прикрасити його інтер’єр.

Цікавим способом, який неможливо було застосувати при старих технологіях обробки стель, є нанесення на натяжні стелі різних зображень у вигляді візерунків, малюнків, цілісних художніх картин або фотозображень.

У такій технології застосовуються спеціальні стійкі чорнила — екосольвент. Зображення наноситься на полотно до встановлення за допомогою широкоформатного принтера і виходить у високому дозволі, здатному дуже чітко передавати різні дрібні деталі. Застосовувати метод фотодруку можна як на тканинних, так і на вінілових натяжних стелях.

Натяжні стелі з фотодруком

Вибрати тематику і конкретне зображення можна з каталогу компанії або надати своєї.

Для застосування цієї можливості все ж радимо скористатися консультацією фахівців. Зображення повинно відповідати всьому стилю оформлення приміщення, а також його призначенням. На кухні будуть доречні різні натюрморти з фруктів і овочів, у ванній кімнаті водні сюжети: водоспади, річкові та морські пейзажі. У кабінеті добре буде виглядати старовинний замок, у вітальні — пейзаж. Дитячу кімнату прикрасять герої мультфільмів або цікаві сюжети з них. У спальні добре виглядає над головою небо з хмарами або зірками. В офісних приміщеннях часто на натяжній стелі наносять фірмовий знак компанії або сюжети, відповідні її направленням. Наприклад, в будівельній фірмі гарні будуть виглядати фотографії вдало виконаних проектів.

Замовлення установки натяжної стелі від компанії Stella de Oro в будь-якому варіанті виконання конструкції і матеріалу зробить Ваше приміщення не тільки красивим, але і неповторним. Конструкція прослужить довго і позбавить назавжди від непотрібних турбот з ремонту та обслуговування стель.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>