Про компанію Stella de oro

Компанію «Stella de Oro» було засновано в 2007 році. Свою діяльність вона розпочала з двох регіонів — Вінниці та Хмельницького. З першого ж клієнта ставлення до роботи було на високому рівні — працювали на перспективу, аби клієнт був задоволений не лише результатом роботи, а й самим процесом установки натяжних стель. Тому ми проводимо монтаж максимально швидко та якісно, при цьому ви отримаєте гарантію до 12 років.

Завдяки такому ставленню до своїх обов’язків компанія «Stella de Oro» отримала більше п’яти тисяч задоволених клієнтів, багато з ким співпрацюємо й досі. Тому й до теперішнього часу наше кредо — робити все для того, щоб клієнт був задоволений.

Наші менеджери-консультанти обов’язково приїдуть до вас додому, щоб безкоштовно провести всі заміри та зробити необхідні розрахунки для виготовлення натяжних стель. Крім того, ми допоможемо вам визначитись з кольором, матеріалом та формою конструкції. Так, ми пропонуємо матові та глянцеві натяжні стелі, металік, перламутр, сатин, а також фотодрук.

Всі матеріали, які ми використовуємо, ми ретельно перевіряємо, вибираючи продукцію лише тих європейських фірм, які добре зарекомендували себе протягом тривалого часу. Вони не впливають на ваше здоров’я, не викликають алергії, крім того, є екологічно чистими.

Розкажи друзям