Перфорованна натяжна стеля  від компанії Stella de Oro

Перфорація досягається шляхом проколів полотна натяжної стелі з різним кроком і різного діаметру. Зазвичай перфорація наноситься через кожні півтора-два сантиметри. Діаметр проколів близько 1.5-2 міліметра.

Перфорація дуже сильно полегшує Ваш натяжна стеля, робить його повністю дихаючим. Цей ефект дуже корисний у тому випадку, коли повністю не вдається позбутися від ефекту підсосу повітря, наприклад у великих приміщення з величезною кількістю застельовому комунікацій. Це можуть бути конференц-зали або приміщення басейнів.

 

Перфорований натяжна стеля також придатний для нанесення на нього фотодруку. Якщо висота приміщення велика — то перфорація буде практично непомітна. Ваш стеля буде виглядати як звичайний. Однак при наближенні структура полотна буде видна. Це залежить в першу чергу від розміру проколів і відстані між ними. Перфорація чудово підійде тим кому потрібно домогтися ефекту вільної пропускаемости повітря і при цьому зовні стеля не повинен відрізнятися від звичайного.

 

Перфорація додає натяжній стелі ефект легкості або легкості. Він немов ширяє в повітрі. При грамотному використанні підсвічування можна домогтися мало не 3D ефекту. Світло буде вільно проходити через маленькі дірочки підсвічуючи стелю зсередини.

 

Перфорація виконується спеціальною машиною діркопробивачем таким чином щоб полотно «не роз’їхався». Гарантія на такий потолок  така ж як і на звичайний не перфорований.

 

Завдяки вищеописаної структурі полотна, перфоровану стелю в підсумку виходить напівпрозорим і навіть ажурним, надаючи додаткову розкіш і вишуканість. Також бажано підібрати відповідний стиль для інтер’єру кімнати, так як поєднання деталей створює ефект простору, легкості і невимушеності, яка задає шикарний мерехтливий вигляд. Це один з найбільш витончених і стильних варіантів. Слід акцентувати Вашу увагу також і на те, що установка даного виду натяжної стелі повинна проводитися виключно професіоналоми від компанії Stella de Oro.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>