Натяжні стелі перламутр

На думку дизайнерів, перламутрові натяжні стелі є найбільш красивими і оригінальними серед усього розмаїття натяжних полотен. Перламутрові натяжні стелі здатні створювати оригінальні і приголомшливі ефекти переливів різних відтінків з ніжною шовковистою поверхнею стелі.

perlamutrПерламутрові натяжні стелі відрізняються від своїх побратимів глянцевих натяжних стель, які користуються величезним попитом, тим, що мають набагато меншу дзеркально-відображальну здатність, проте блікуют перламутрові полотна значно красивіше.
Поверхня натяжної стелі перламутрової фактури нагадує перли.
Також про фактуру перламутрової полівінілхлоридної плівки можна сказати, що вона досить специфічна. Для того, щоб встановити подібне полотно в приміщенні необхідний особливий інтер’єр. Стелі даного типу, при маленькій різноманітності колірної гами, мають соковиті широкі колірні відтінки самого полотна, а також володіють красивим, глибоким і м’яким внутрішнім блиском, що дозволяє ефектно підкреслити індивідуальність кожного елемента дизайну інтер’єру.
cehuWCa_m (1)У перламутрових натяжних стель з ПВХ-плівки, як і у натяжних стель інших фактур, маса вигідних переваг порівняно з іншими видами стельового покриття, що забезпечує Вам вигідне співвідношення якості стелі та її вартості, а також естетичність і практичність зовнішнього вигляду.
Відомо, що під час монтажу натяжних стель від Stella de oro, сміття практично не утворюється, також немає абсолютно ніякої необхідності виносити з приміщення всі меблі, як і майже виключаються всі витрати на підготовку до ремонту стелі.
dsc08848Установка натяжної перламутрової стелі займе всього лише кілька годин одного дня. Відступ від базового стельового покриття складе всього 3 см, а зовні така стеля створить ефект абсолютно рівної поверхні. Також натяжна стеля зручно приховає усілякі комунікації та будівельні дефекти. Фахівці також стверджують, що натяжні стелі абсолютно стійкі до будь якої деформації і впливу на них хімічних речовин, горіння вони не підтримують, запахи не виділяють і не вбирають. Крім усього іншого, натяжні стелі є пилонепроникними та антистатичними і конденсат на них не осідає. Крім іншого, натяжна стеля захистить приміщення від затоплення сусідів зверху. Також такі стелі дуже просто миються та не потребують ремонту або фарбування. Більше десяти років, якщо судити по гарантії, а зазвичай і набагато довше, натяжна стеля буде зберігати свою надійність, первісний колір і натяг. Все це, безумовно, відноситься до перламутрових натяжних стель.
Якщо говорити про недоліки перламутрових натяжних стель, то в першу чергу слід зазначити їх високу вартість, а також помітність зварних швів і велику товщину самого полотна. З цих причин перламутрові стелі користуються поки що помірним попитом — їх частіше застосовують у комбінації з іншими видами стель.

Розкажи друзям