Приклад монтажу натяжної стелі

як монтувати натяжні стелі
Натяжна стеля — це досить проста збірна конструкція. Вона складається з двох головних елементів — алюмінієвого або пластикового каркаса і полотна. Матеріалом для виготовлення полотнища, як правило, служить тонка вінілова плівка. Також застосовується і поліестерова тканина, просочена поліуретановим складом, що забезпечує матеріалу необхідні властивості.
Принципово плівкові і тканинні конструкції не розрізняються. Проте є різниця при установці і подальшої експлуатації.

Способи установки
Гарпунний і клиновий (штапіковий) способи застосовуються для установки стель на вініловій основі. Головна перевага такої технології полягає в тому, що у Вас завжди є можливість демонтувати полотно. Термін служби конструкції перевищує п’ятдесят років, але, тим не менш, не дивуйтеся тому, що часом виникають ситуації, коли доводиться знімати полотно. Це буває у випадках необхідності заміни морально застарілого матеріалу новим або для прокладки нових комунікацій (пожежної або охоронної сигналізації, вентиляції).
Клиновий спосіб монтажу стельового полотна використовується тільки для тканинних матеріалів. Технологічно він значно простіше і зручніше, але є істотний недолік — демонтаж згодом неможливий.
Встановлення
Все починається з вимірів приміщення і складання креслення. Тканинне полотно не викроюється точно по розмірах стелі. Воно кріпиться в монтажному профілі таким чином, що залишки матеріалу обрізаються.
Вінілове полотно зварюється з декількох шматків матеріалу. При цьому його розмір робиться приміряне на 7-10 відсотків меншим, ніж власне ремонтується стелю. Робиться це для того, щоб встановлене в каркас полотно завжди знаходилося в натягнутому стані.
Перед початком робіт потрібно трохи зайнятися поверхнею базової стелі. Бажано закрити всі тріщини і щілини для того, щоб після установки на полотно не падали відвалилися фрагменти штукатурки, шматочки фарби та інше. Це зовсім не важко, але зробити доведеться.
По готовності стелі починається розмітка. Визначається сама нижня точка, і від неї з відступом в три сантиметри проводиться по периметру стін горизонтальна лінія.
За наміченим горизонту закріплюється монтажний профіль (багет). Він є основою каркаса натяжної стелі. Кріплення проводиться за допомогою дюбелів і саморізів або із застосуванням пневматичного пістолета.
Тканинне полотно для установки в підготовці не потребує. Для вінілової плівки доводиться використовувати газову теплову гармату. З її допомогою температура в приміщенні піднімається до 40С, після чого починають не поспішаючи розгортати полотно. З часом температура в кімнаті досягне 60-70С, що відповідає нормі для монтажу. У цих умовах плівка стає еластичною, а площа полотнища значно збільшується і стає більшою, ніж, власне, стелю. Базовий кут «крокодилом» чіпляється за каркас, потім поступово відкриваються всі кути.
Полотно від кута закріплюється гарпуном в багет по всьому профілю до кінця. Потім те ж робиться з протилежного боку. При цьому використовуються спеціальні лопатки, а якщо таких немає, то звичайний шпатель. Не забудьте закруглити його гострі краї, щоб не пошкодити плівку. Теплова гармата при цьому продовжує підтримувати високу температуру в приміщенні.
Коли полотно встановлено, можна припинити прогрів і поступово знижувати температуру. З часом плівка, остигаючи, почне натягатися, створюючи ідеально рівну поверхню. Неважко здогадатися, що для демонтажу матеріалу доведеться скористатися все тієї ж теплової гарматою.
Установка тканинного полотна відбувається значно простіше. Немає необхідності в прогріванні приміщення.
Коли полотно встановлено, залишається задекорувати кути спеціальною планкою.
За останньому етапі встановлюються освітлювальні прилади. Це робиться просто — прощупується посадочне місце (консоль) і навпроти нього прорізається отвір. Попередньо потрібно приклеїти ущільнювальне кільце, яке захистить плівку від деформації. Зовнішній діаметр кільця повинен легко ховатися під чашкою люстри або обідком точкового світильника.
Монтаж натяжної стелі зазвичай проводиться силами майстрів компаніїStella de Oro . Це має ряд переваг, серед яких на першому місці стоїть високу якість робіт. З іншого боку, дуже приваблює гарантія від фірми. Термін її в даний час обмежений — лише 12 років. Але де ви бачили хоч яку-небудь гарантію від будівельників?
Самостійна установка відрізняється від професійної тривалістю. Для майстрів компанії монтаж в кімнаті площею 20 кв. метрів — це справа двох-трьох годин. Самі ж Ви будете цим займатися весь день і не факт, що успішно. Один невірний рух — і плівка моментально порветься без перспективи відновлення.
Хто б не встановив у Вас натяжна стеля — результат передбачуваний. Винятковий зовнішній вигляд на довгі роки варта того, щоб запросити майстрів або навчитися цьому самому.
Приклад монтажу натяжної стелі

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>