Продукція

Натяжні стелі від Stella de Oro

Натяжні стелі в наш час набувають все більшої популярності, і безліч компаній пропонує послуги з їх встановлення. Як серед такого розмаїття вибрати надійного партнера, у якого можна купити натяжні стелі? Дуже просто — довірившись професіоналам своєї справи — компанії. Stella de Oro Натяжні стелі від Stella de Oro радують не одне покоління клієнтів. У чому ж полягає їх різниця:

• По-перше, в незмінному відповідно обираних нами полотен сертифікатами безпеки. Це означає, що наші полотна — екологічно чисті і нешкідливі для здоров’я — не містять токсичних речовин і не впливають на самопочуття використовують їх клієнтів.

• По-друге, в уважному відборі компаній-партнерів. Вибираючи натяжні стелі, Stella de Oro співпрацює тільки з європейськими компаніями, довгий час знаходяться на ринку і вже зарекомендували себе в якості надійних партнерів.

• По-третє, в контролі якості встановлюється нами продукції. Використовувані в роботі натяжні стелі Stella de Oro ретельно досліджує на відповідність вимогам якості. Тому наші клієнти можуть бути впевнені в їх довговічності.

• І, нарешті, в дбайливому ставленні до наших покупців. До Ваших послуг — консультації фахівців, облік Ваших побажань при монтажі, а також численні акції, завдяки яким Ви можете купити натяжні стелі з максимальними знижками.Чому в 2015 році — 300 покупців натяжних стель вибрали Stella de Oro?

• Рівень клієнтського обслуговування випереджає Ваші очікування — компанія Stella de Oro з максимальною увагою ставиться до кожного клієнта.

• Мережа сучасних мобільних офісів продажів по всьому місту Вінниця з максимально зручним процесом придбання натяжних стель.

• Монтаж здійснюється швидко і безпечно силами сертифікованих фахівців, на всі роботи і матеріали надається гарантія до 12 років.

Натяжні стелі Stella de Oro нешкідливі для здоров’я. Виробничі матеріали вільні від алергенів і токсичних компонентів, відповідають всім гігієнічним і пожежним вимогам безпеки. Компанія забезпечує безкоштовний виїзд на будинок менеджера-консультанта для проведення ретельних вимірів і розрахунку вартості.

Розкажи друзям