Наші натяжні стелі

Продукція Stella de Oro

Натяжні стелі в наш час набувають все більшої популярності, і безліч компаній пропонує послуги з їх встановлення. Як серед такого розмаїття вибрати надійного партнера, у якого можна купити натяжні стелі? Дуже просто — довірившись професіоналам своєї справи — компанії Stella de Oro. Натяжні стелі від Stella de Oro радують не одне покоління клієнтів. У чому ж полягає їх відмінність:

• По-перше, всі обрані нами полотна відповідають сертифікатам безпеки. Це означає, що наші полотна — екологічно чисті і нешкідливі для здоров’я, вони не містять токсичних речовин і не впливають на самопочуття клієнтів, що їх встановлюють.

• По-друге, уважний відбір компаній-партнерів. Вибираючи натяжні стелі, Stella de Oro співпрацює тільки з європейськими компаніями, які вже довгий час знаходяться на ринку і вже зарекомендували себе в якості надійних партнерів.

• По-третє, контроль якості нашої продукції. Натяжні стелі Stella de Oro, що використовуємо в роботі, ретельно досліджуємо на відповідність вимогам якості. Тому наші клієнти можуть бути впевнені в їх довговічності.

• І, нарешті, дбайливе ставлення до наших покупців. До Ваших послуг — консультації фахівців, врахування Ваших побажань при монтажі, а також численні акції, завдяки яким Ви можете купити натяжні стелі з максимальними знижками.

Чому в 2018 році — 400 покупців натяжних стель вибрали Stella de Oro?

• Рівень клієнтського обслуговування випереджає Ваші очікування — компанія Stella de Oro з максимальною увагою ставиться до кожного клієнта.

• Мережа сучасних мобільних офісів з продажів по всьому місту Вінниця, що робить максимально зручним процес придбання натяжних стель.

• Монтаж здійснюється швидко і безпечно силами сертифікованих фахівців, на всі роботи і матеріали надається гарантія до 12 років.

Натяжні стелі Stella de Oro нешкідливі для здоров’я. Виробничі матеріали вільні від алергенів і токсичних компонентів, відповідають всім гігієнічним і пожежним вимогам безпеки. Компанія забезпечує безкоштовний виїзд на будинок менеджера-консультанта для проведення ретельних вимірів і розрахунку вартості.

Розкажи друзям