П’ять міфів про натяжні стелі

З постійно зростаючим попитом на натяжні стелі збільшується і кількість міфів про цей спосіб обробки. Які ж твердження є найбільш поширеними?

Міф 1. Полотна натяжних стель містять небезпечні для здоров’я речовини.

Полівінілхлоридна плівка, яка використовується для виготовлення полотен, має спеціальні сертифікати, що підтверджують її екологічну безпеку. Матеріал не містить токсичних сполук та важких металів, тому не становить загрози здоров’ю людей.

Міф 2. Натяжна стеля непрактичний, його легко пошкодити.

Безумовно, полотно може бути пошкоджено, але не м’ячем або пробкою від шампанського, як вважають багато хто, а гострим предметом. При цьому натяжна стеля не лопається, як повітряна кулька — міцна плівка просто потроху розходиться.

Міф 3. Замовити якісні натяжні стелі за низькою вартістю можна.

Це твердження було справедливо тоді, коли стельові конструкції такого типу вперше з’явилися на ринку. У наші дні ситуація змінилася: конкуренція серед виробників дозволила знизити собівартість полотен. Крім того, завдяки постійно зростаючій кваліфікації майстрів, сьогодні можна недорого здійснити монтаж натяжних стель будь-якої конфігурації.

Міф 4. За полотном складно доглядати.

Мабуть, саме простота догляду є одним з головних переваг натяжних стель. Для збереження їх первісного вигляду не потрібні спеціальні засоби або обладнання — достатньо лише регулярно протирати полотно м’якою сухою або вологою тканиною.

Міф 5. Полотно має неприємний запах, тому не може використовуватися в дитячій або спальні.

Дійсно, ПВХ-плівка володіє специфічним запахом, який з’являється після нагрівання полотна в процесі монтажу. Однак він повністю зникає через кілька днів після установки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>