Ремонт натяжних стель після порізу

як встановлюють натяжні стелі фото
Як часто потрібно займатися косметичним ремонтом стелі? Якщо мова йде про штукатурці або шпалерах, то все залежить від зовнішніх факторів. Усадка капітальної стіни призведе до утворення тріщин. Затоплення залишить водяні розводи на стельової поверхні. Коли відбудеться таке нещастя — нікому не відомо. Досвід показує, що подібні ситуації відбуваються завжди несподівано, але косметичний ремонт все одно чомусь називають плановим.

Ремонт натяжної стелі
Ремонт натяжних стель після порізуНатяжна стеля — конструкція більш надійна. Його вінілове полотно не вигоряє від сонячного світла й у відновленні кольору не потребує. Більше того, плівку взагалі фарбувати не можна і не потрібно. Тканинний стеля в цьому плані більш примхливий. Його, подібно гіпсокартонної підвісної системи, іноді доводиться фарбувати.
Природна усадка будівлі ніяк не впливає на якість натяжної стелі. Полотно не може потріскатися, а утворення хвиль і інших нерівностей перешкоджають перерозподіл внутрішнього напруження матеріалу.
При затопленні натяжна стеля не протікає, збираючи воду на своїй поверхні. Плівка досить міцна, щоб витримати до 100 літрів води на один квадратний метр.
Натяг полотна в каркасі конструкції здійснюється за оригінальними технологіями. Стеля може дещо провіснуть при температурі в приміщенні понад +50 С, але при охолодженні полотно знову натягнеться.
Як бачите, встановивши якісний натяжна стеля, Ви позбавите себе від необхідності займатися його косметичним ремонтом. Тим не менш, цей спосіб обробки не позбавлений недоліків:
полотно може постраждати від дотику гострих і ріжучих предметів. Особливо чутлива в цьому відношенні тонка плівка ПВХ;
вінілові стелі бояться низької температури. При морозі плівка стає крихкою і може зруйнуватися. Для обробки заміських котеджів, дач та інших приміщень, що залишаються взимку довгий час без опалення, рекомендується використовувати полотно, виготовлене з поліестерової нитки, якому не страшний навіть сорокаградусний мороз;
полотно може провіснуть через ослаблення кріплення каркаса до стіни. Це виробничий брак, який обов’язково проявиться в гарантійний період і підлягає безкоштовному усуненню;
в результаті неякісної зварювання полотно може розійтися по шву. Цей може трапитися при затопленні, коли на стельової поверхні накопичиться велика кількість води.
Розглянемо, що ж потрібно робити в таких ситуаціях.
Ремонт натяжної стелі після порізу
Ремонт натяжних стель після порізуПорвати або зачепити полотно можна при переміщенні меблів, при установці карниза для штор і навіть при невдалому відкриванні шампанського. При цьому натягнутий в каркасі матеріал не лопне подібно повітряній кульці.
Поріз тканинного полотна, перш за все, необхідно закріпити скотчем або ізолентою, щоб запобігти подальшому розрив. Далі приймаємо рішення, що робити — ставити латку зсередини, зашивати, декорувати, чим-небудь зовні, або, користуючись такою нагодою, поставити на це місце світильник.
Зашивати потрібно капроновою ниткою дрібними непомітними стібками, але перед цим полотно доведеться акуратно демонтувати. Зауважимо, що найбільшу складність складе установка відремонтованого полотна в монтажний профіль.
Латочку наносять або зсередини, або в зовнішнього боку полотна. Для цього краю ушкодження акуратно стягують руками і клейкою стороною прикріплюють латочку. Простіше буде, якщо використовувати декоративну латочку — не доведеться фарбувати всю стелю.
Якщо візуально приховати поріз не вдається, то можна встановити на цьому місці світильник. Але сам по собі він працювати не буде — доведеться якимось чином тягнути до нього електропроводку, а це, в свою чергу, вимагає хоча б часткового демонтажу полотна.
Якщо довжина порізу тканинного полотна перевищує 25-30 сантиметрів, то його доведеться повністю замінити новим.
Поріз плівкового полотнатакже закріплюється скотчем. Подальші дії залежать від його розташування. Якщо пошкодження знаходиться ближче десяти сантиметрів від краю стіни, то спочатку полотно витягують з багета. Після цього плівку прогрівають феном і, коли вона стає досить еластичною, знову заправляють в профіль і фіксують штапіком або клином. Зайвий матеріал обрізають і ставлять на місце декоративний плінтус. При гарпуном кріпленні полотна потрібно перед затягуванням до плівки приклеїти гарпун або кабель.
Якщо поріз знаходиться далеко від краю і не перевищує двох сантиметрів у діаметрі, то на нього наклеюють латку. Шматочок плівки обов’язково залишається разом з документами у Вас після установки натяжної стелі. Якщо заплатки немає, то можна зробити оригінальну аплікацію з будь-якої іншої плівки.
Для ремонту натяжної стелі після порізу можна запросити майстра компанії, що встановила конструкцію. За послугу, звичайно ж, доведеться заплатити, оскільки це не гарантійний випадок. Але зате Ви точно більше нічого не пошкодите, адже робота ця Вам не знайома, а кожне незручне рух загрожує новим ушкодженням.
Ремонт стелі після затоплення
1Перш за все, необхідно відключити подачу електрики на світильники стелі. Причому, відключені повинні бути обидві фази. Після цього потрібно з’ясувати причину потопу і усунути її. Тепер дивіться на стелю і вирішуйте, як вчинити.
Якщо на стелі є люстра або точкові світильники, то їх потрібно акуратно зняти і в отвір просунути шланг. Зливати воду потрібно як мінімум удвох. Один нагорі регулює подачу води, а другий виносить відра.
Якщо світильників немає, то в найближчому до водяного міхура кутку акуратно витягується з багета полотно. У утворилося простір просмикуєте шланг і зливаєте воду. Коли шланг перестане функціонувати, звільняєте ще полотно з багета і, нахиливши, виливаєте залишки води.
Після зливу місце, де був водяний міхур, буде розтягнутим. Для вирівнювання його потрібно прогріти тепловою гарматою або хоча б потужним побутовим феном.
Якщо сумніваєтеся у своїх здібностях, то не потрібно експериментувати, щоб не було більше біди. Негайно викликайте майстра. Він акуратно зіллє воду і просушити полотно.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>