Натяжні стелі сатин

Хочете знати, що таке сатинова натяжна стеля?

sat2Сатинові стелі беруть свій початок від французьких модельєрів

Сатин — це тканина, яка відрізняється незвичайним переплетенням ниток, що робить її щільною і шовковистою, гладкою і блискучою. Сатинова тканина є одним з улюблених матеріалів французьких модельєрів для виготовлення жіночого та чоловічого одягу, постільної білизни та предметів інтер’єру. Сатинова ПВХ стрічка перейняла у даного виду тканини всі візуальні гідності. Так що сатинові стелі додадуть Вашому інтер’єру французький шарм і богемний шик.

sat7Відмінності сатинової натяжної стелі від глянцевої і матової
Сатинова натяжна стеля — це проміжний варіант між глянцевою і матовою. Фактура цього виду стель володіє ненав’язливим блиском і мінімальним віддзеркаленням. Сатинова натяжна стеля буде виглядати легко і невимушено, не допускаючи при цьому поширення відблисків люстр та інших освітлювальних приладів. Сатинові натяжні стелі мають широкий колірний діапазон, а характеристики матеріалу чудово поєднуються з будь-яким стилем інтер’єру, це дозволяє використовувати їх у різних приміщеннях: як у Ваших затишних будинках і квартирах, так і в різних офісах.

Властивості та переваги сатинових стель
Полотно є ідеально рівним і міцним, тим самим гарантуючи довговічність. Установка стелі від Stella de oro займає всього кілька годин. Також конструкція може з легкістю демонтуватися і встановлюватися на її колишнє місце при необхідності.

sat9У сатинових натяжних стель є особлива перевага — вони створюють ефект перламутру. При природному і штучному освітленні, ці конструкції дивують плавними колірними переливами.
Виріб обробляється спеціальним складом, який захищає поверхню від легких забруднень і осідання пилу. Що також є незаперечною перевагою.

Догляд за стелею
Сатинові натяжні стелі прості і невибагливі у догляді. Ці стелі «не люблять» губки, тому що цей засіб для догляду може пошкодити поверхню, тому не рекомендується використання щіток і абразивних чистячих засобів. Зараз у продажі є безліч аерозолів і поліролів спеціально призначених для сатинових стель.

sat1Щоб сатинові стелі не втратили своєї первісної краси, протирайте їх час від часу сухою серветкою. Альтернативним варіантом такого догляду може служити наступна процедура: нанесіть на полотно 10% -відсотковий розчин нашатирного спирту і насухо протріть.

Сатинова натяжна стеля — це стеля, яка ідеально впишеться в будь-який інтер’єр. Такі стелі будуть тішити Ваше око при природному і штучному освітленні, подарує справжній затишок у Вашому будинку і офісі!

Розкажи друзям