Шпалери і натяжні стелі

КОЛИ КРАЩЕ ВСТАНОВЛЮВАТИ Натяжну Стелю.

Ви збираєтеся клеїти шпалери і встановити натяжна стеля? У Вас капітальний ремонт? Ця стаття повинна бути корисна для Вас.

 

Плануючи ремонт заздалегідь Ви маєте можливість синхронізувати всі етапи ремонту найбільш зручним і найменш витратним для Вас чином. Натяжна стеля краще встановлювати в самому кінці ремонту. Взагалі установка натяжної стелі має 2 складові. Перша — це пилові роботи, пов’язані зі свердлінням стін. Друга, чистові роботи, а саме безпосередньо натяжка стель.

Якщо у Вас капітальний ремонт всієї квартири — то встановити натяжні стелі краще в 2 етапи. Після того як всі стіни оштукатурені і ошпаклевать, вироблені плиткові роботи і геометрія приміщень більш не підлягає змінам можна провести пилові стельові роботи — це монтаж кріпильного профілю і заставних під люстри, світильники, стельові карнизи і т. д.

 

Далі Ви спокійно встановлюєте двері і вікна, клеїте шпалери, наносите декоративну штукатурку або фарбуєте стіни. Потім встановлюєте віконні та дверні відкоси. І на самому заключному етапі проводиться чистова натяжка стель. Чистової етап (саме чистової!) Установки підлог краще проводити вже після завершення стельових робіт. Якщо такої можливості немає — то рекомендується вкрити підлоги картоном для меблів.

 

Будете  використовувати декоративну заглушку по периметру натяжної стелі, або  збираєтеся встановлювати стельовий плінтус, потрібно мати на увазі що стельовий плінтус краще клеїти до стіни а не про шпалер. Таким чином порядок трохи змінюється. Натяжка стель, потім плінтус (клеїти його потрібно тільки до стіни, до натяжної стелі просто притиснути), і потім вже шпалери. Підкреслимо ще раз що в цьому випадку шпалери клеяться вже після натяжки і проведення монтажу стель в 2 етапи безглуздо.

 

Якщо у Вас вже наклеєні шпалери — не біда! Ми завжди готові закрити їх плівкою цілком по всіх стінах, для того щоб уникнути запилення.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>