Стильна натяжна стеля для мансарди

натяжні стелі вінниця

Мансарда - це приміщення в будинку на останньому поверсі. Франсуа Монсар в 1613 році здогадався, що простір горища можна використовувати для житла. Дах, звичайно, в цьому випадку не завжди відповідає традиційним уявленням, вона найчастіше виходить ламаної і з вигляду непридатною для життя. Проте в ті далекі часи це не завадило тому, що так звані мансарди стали житлом, в основному для небагатих людей, а в Парижі — художників.

У наш час формат докорінно змінився, і монсарда стала цілком пристойним притулком для тих, хто має можливість з нічого зробити гідне житло. Для тих, хто зважився на обладнання мансарди, потрібно розуміти, що стеля в такому приміщенні є частиною ламаної або похилого даху з усіма витікаючими (найчастіше в прямому сенсі) наслідками. Звідси потрібно готуватися до неодмінним неприємностей у вигляді можливої ​​протечки, холоду.

Традиційні способи обробки стельової поверхні не завжди забезпечують комфорт і затишок в приміщенні.

У плані захисту від протікає з продірявився даху води штукатурка, побілка, шпалери і навіть відносно надійний гіпсокартон зарекомендували себе найгіршим чином. Аварійні плями на стельової поверхні провокує черговий косметичний ремонт.

Будинок, яким би він не здавався надійним, все одно зазнає змін. Капітальні стіни можуть рухатися з різних причин. Це може бути ремонт, який затіяли в під’їзді, стройка по сусідству. Ці обставини відображаються на поверхні стін і стелі у вигляді тріщин, складок на шпалерах.

Ми Вам пропонуємо сучасне універсальне рішення обробки мансарди. Це установка стелі на основі вінілової пінки або поліестерової тканини Кліпсо. Що Ви отримаєте в результаті застосування цієї технології?

Головне — це водонепроникність. Плівкове і тканинне полотно являє собою надійну перепону для протікає зверху води. У критичній ситуації стеля не тільки не протече, але і захистить від намокання все майно, включаючи стіни, підлога, меблі. Зауважимо, що після зливу води з натяжної стелі він не втратить своєї привабливості і естетично ніяк не постраждає.

Конструкція досить легка і не створить додаткового навантаження на перекриття і крокви будівлі.

Технологія монтажу дозволяє проводити встановлення стелі під будь-яким кутом і з будь-якою конфігурацією.

Немає істотних обмежень по установці освітлювальних приладів. Ви можете освітлювати приміщення звичними люстрами або використовувати точені світильники в різних комбінаціях.

Між рівнем базової стелі і полотном натяжна конструкції зазор складає всього 3-5 сантиметрів. Це означає, що практично не існує обмежень висоти приміщення для установки сучасної конструкції.

Все, що псує зовнішній вигляд (електропроводка, вентиляція та інші комунікації), назавжди ховається під поверхнею натяжної вінілового або тканинного полотна.

Особливості натяжної стелі на мансарді

Установка конструкції — процес, ніяк не заважає мешканцям вести звичний спосіб життя.  Майстри  компанії Stella-de-oro прибудуть до Вас в призначений час з усім необхідним для роботи. Ніяких попередніх закупівель від Вас не буде потрібно.

Монтаж натяжної стелі проводиться дуже швидко — набагато швидше, ніж наклеювання шпалер на аналогічній площі. Робота виконується протягом декількох годин — все залежить від того, наскільки складним буде замовлення.

Зазвичай висота мансардного стелі не перевищує двох з половиною метрів. На перший погляд такі габарити не є приводом для Вашої дизайнерської фантазії. Хотілося б зашити стеля пристойніше і все. Однак приймати поспішні рішення не варто. Технологія на те і придумана, щоб бути основою для втілення найсміливіших проектів, навіть там, де їм місця, на перший погляд, не існує.

Подивіться картинки і переконайтеся в тому, що навіть у самому неперспективним приміщенні можна створити красу і затишок. Вдалим рішенням завжди буде установка багаторівневого натяжної стелі. Ясна річ, що в умовах обмеженого простору не може бути й мови про складні проектах, тим більше з використанням тривимірних елементів. Для мансарди цілком достатньо двох рівнів стелі. Грамотне використання освітлювальних приладів забезпечить тепло і затишок у приміщенні.

З причини того, що в мансарді стелю досить низький, є загроза забруднення поверхні полотна. Тут є нюанси:

Щоб почистити плівковий стеля, уявіть собі звичайну клейонку. Чим її вимити? Звичайно ж, мильним розчином! Зі складним хімічним плямою можна поборотися за допомогою засобу для миття шибок. Як правило, це рятує ситуацію.

Ні в якому разі не потрібно для очищення полотна користуватися різними абразивними складами. А якщо спробуєте скористатися гострим ножиком, то готуйтеся до неприємностей. Пляма залишиться на своєму місці, але полотно може бути прорізаним. Хороша новина — стеля не лопне, як повітряна надутий кулю. Вийде невеликий надріз, який не потрібно чіпати руками і намагатися самостійно реставрувати. Досить заклеїти його по краях скотчем  запросіть майстра компанії  stella-de-oro , який професійно відновить поверхню.

Пляма на тканині доведеться підфарбовувати. Можна сміливо намагатися очистити поверхню за допомогою будь-яких підручних засобів. Полотно досить міцним, щоб витримати випробування навіть гострим ножем.

Натяжна конструкція на мансарді, як втім і скрізь, — проект на багато років. Гарантія в 12 років — це зовсім не межа експлуатації. Готуйтеся до того, що натяжна стеля прослужить Вам не менше півстоліття. А це означає, що до підбору конструкції і матеріалу потрібно підходити уважно. При обмежених ресурсах переробити мансарду на новий лад може не вийти.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>