Як закрити пошкодження на полотні натяжної стелі самостійно

проріз на натяжній стелі

Полотно натяжної стелі на перший погляд виглядає абсолютно непереконливо. Але виявляється, що вони цілком надійні і достойні уваги . Не будемо займатися рекламою фірм-виробників вінілових матеріалів, так як нам достатньо практичного досвіду. Так от, тонке плівкове полотно легко витримує навантаження в 100 кілограм на один квадратний метр. Для наочності уявіть собі свою невелику кухню, на яку, не дай Бог, проллється зверху вода. А тепер арифметика: множимо 10 квадратних метрів на 100 літрів води і отримуємо тонну на стелі. Вражає? Тим не менш, незважаючи на заявлену виробниками і перевірену досвідом міцність і надійність вінілової плівки пошкодження полотна все ж трапляються.

Причини виникнення дефектів на полотні:

На першому місці стоїть установка карнизів. В процесі монтажу натяжної стелі Вам доводиться маніпулювати різними небезпечними для плівки предметами. Це дриль, молоток, викрутка, власне карниз, кронштейни, саморізи. Один необережний легкий рух — і полотно може постраждати. Веся стелю при цьому, на щастя, не зруйнується, але неприємний слід залишиться.
Щоб цього не сталося, намагайтеся виконувати установку карниза максимально обережно. А для повної впевненості користуйтеся невеликої прокладкою, яка прийме на себе всі Ваші спроби знищити свою стелю.
Іграшкові пістолети, стріли та інше «зброя» — прекрасний інструмент для руйнування стельової плівки. З дитячою необережністю боротися марно, але наслідки витівки Ви навчитеся долати, якщо до кінця дочитаєте статтю.
Якщо монтажем стелі займалася не цілком кваліфікована бригада, і до того ж полотно зварено з неякісного матеріалу з порушенням технології, то цілком можливо, що відбудеться розрив по шву. І таке буває, хоча й не часто. Щоб цього не сталося, не зв’язуйтеся з підозрілими установниками, навіть якщо їх послуга здасться Вам найвигіднішими в місті пропозицією.
Буває, що при неякісно проведеному монтажі профілю раптом утворюється отвір біля стіни. Чому так може статися — читайте вище.
Якщо у Вашому будинку життя б’є ключем, і дуже часто з усіма можливими ефектами відкривається шампанське, то готуйтеся, що коли-небудь очманіла пробка все ж проб’є стельову плівку. Таке буває вкрай рідко, але якщо часто робити спроби, то результат прийде сам по собі.

Усуваємо дефекти

Якщо гарантійний термін експлуатації конструкції ще не минув, то найкраще нічого не робити. Хіба що можна заклеїти поріз на вініловій плівці скотчем і запросити майстра. Усі Ваші самостійні дії можуть бути більш-менш успішними, але однозначно приведуть до того, що компанія-інсталятор буде вправі відмовитися від гарантійного обслуговування.
Поріз на тканинному полотні, якщо він невеликий, можна спробувати зашити капроновою ниткою. Якщо отвір досить велике, то можна зробити латку, яка приклеюється із зворотного боку. Найкраще підходить клей на основі цианоакрилата. Якщо робити все акуратно, то слідів практично не залишиться. В крайньому випадку, місце ремонту доведеться підфарбувати.
Іноді в Інтернеті можна знайти рекомендацію такого плану: якщо поріз плівки не далі 15 сантиметрів від стіни, то, нібито, можна «відрізати шматок полотна і заправити його в профіль». Технічно виконати це можливо, але доведеться Вас засмутити: такий поріз Ви самі, швидше за все, не усунете. Без втручання фахівця тут не обійтися.
Більш проста ситуація — це невелике ушкодження далеко від стіни. Його можна приховати установкою додаткового світильника або чогось накшталт вентиляційної решітки. Світильник потребують електроживлення, так що не все так просто, а от грати буде виглядати цілком гармонійно. Не забувайте, то краї плівки обов’язково потрібно посилювати пластиковою рамкою.

При значному порізі є два виходи. Перший — це повна заміна полотна. Другий спосіб може не тільки відновити зовнішній вигляд, але і значно прикрасити приміщення. Для цього доведеться підключити фантазію і на місці пошкодження приробити щось художнє у вигляді інсталяції на тему різноманіття забарвлень і фактур вінілової плівки.
Якщо полотно розійшлося по шву, тоді з цією бідою не впоратися ніяк. У цій ситуації про ремонт немає й мови — потрібна тільки повна заміна плівки. Єдиною втіхою може виявитися гарантійний талон від компанії-установника. Це дозволить або повернути гроші, або замінити полотно. Але є таке спостереження — полотна на гарантії не розходяться по швах, так як вони зроблені професіоналами з якісного матеріалу. А бригада шахраїв, що роблять стелі з контрафактною плівки, за якість не відповідає.
Якщо відстав профіль від стіни, то доведеться демонтувати полотно і замінити частину каркаса. Як раніше було сказано, демонтаж без спеціального обладнання зробити складно.
Рекомендуємо Вам ретельно оцінити свої реальні здібності, перш ніж займатися зароблянням дефектів на стельової поверхні. Маленька економія може несподівано обернутися великими витратами, якщо після Вашого втручання доведеться замінювати стельове полотно.

Як закрити пошкодження на полотні натяжної стелі самостійно

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>