Як замовити натяжні стелі у Вінниці

глянцеві натяжні стелі

Натяжні стелі в наш час користуються все більшою популярністю. Тому, рано чи пізно кожен стикається з необхідністю зробити замовлення. В такій ситуації мимоволі виникає запитання: як замовити натяжні стелі у Вінниці. Насправді все дуже просто. Для цього потрібно завітати до нашої компанії. Щоб зробити замовлення максимально швидко та просто потрібно знати декілька нюансів.

Нюанс № 1. Чим більше тим менше.

Чим більше площа натяжної стелі тим нижче ціна за 1 м2. Замовляйте відразу скрізь, де плануєте зробити натяжні стелі. Чи не розбивайте великий об’єкт на кілька маленьких. Зробити все відразу складніше, але на 15-30% дешевше. Якщо Вам потрібно зробити Натяжна стеля на маленькому площі, то Ви можете заощадити, домовившись з сусідом по сходовому майданчику. Включивши загальну площу в один договір, Ви отримаєте більш низьку ціну.

Нюанс №2. Знижка не буває зайвою.

Зараз будь-яка поважаюча себе компанія пропонує своїм клієнтам різні знижки та акції і ми не виняток. Зазвичай там є можливість отримати знижку або подарунок. Пам’ятайте, на великі обсяги можна домовитися про знижку, навіть якщо компанія знижок не пропонує.

Нюанс №3. Установка електроприладів дешевше разом зі стелею.

Виклик електрика в середньому коштує 1500 — 2500 руб. Якщо Ви купите світильники заздалегідь, то їх установка буде проведена безкоштовно, а люстру наші майстри встановлять на порядок дешевше, ніж виклик електрика з ЖЕКу і без шкоди для натяжної стелі. Більш того, якщо Ви замовите натяжну стелю у нас, то доставка для Вас буде безкоштовною, на відміну від Інтернет-магазину.

Нюанс №4. Плівка завжди дешевше!

потолок небоЯкщо Вам потрібна безшовна натяжна стеля у велику кімнату, не поспішайте замовляти дорогий тканинний матеріал. Зараз існують більш дешеві аналоги у вигляді плівки. За якістю не поступається тканинним матеріалами і має ряд переваг. Зараз ми можемо робити безшовну натяжна стелю яка неодмінно вас порадує.

Нюанс №5. Все включено, як правило, виходить дешевше.

Багато компаній вважають кожен елемент окремо і налічують до загальної вартості за кожну додаткову складність. Зверніть увагу на нашу ціну! У неї вже включені кути, труби, кріплення для люстри, а так же плінтус по периметру натяжної стелі. Все це вже входить у вартість і не розраховується окремо.

Нюанс №6. Повна оплата після установки.

Всі компанії працюють за передоплатою, це нормально. Компанія виготовляє матеріал заздалегідь і спеціально для конкретного приміщення. Суть проблеми в тому, що деякі клієнти примудряються заплатити повну суму ще до того, як Натяжна стеля встановлений або укомплектований. Пам’ятайте, проводити повний розрахунок слід тільки після того, як всі роботи за договором виконані повністю. Це допоможе уникнути скрутній ситуації.

Як замовити натяжні стелі.

Далі ми розглянемо стандартний механізм оформлення замовлення на натяжні стелі.

  1. Зателефонувати за номером телефону, який розміщений на сайті нашої компанії. Вказати тип матеріалу, який ви хочете замовити, колір, в цілому обговорити всі деталі.
  2. Дочекатися приїзду майстра. Він зробить всі необхідні заміри та назве точну вартість замовлення. Майстер приїде в час, який буде зручний вам.
  3. Після узгодження всіх деталей підтверджуєте замовлення і тоді наша бригада починає установку. Звісно, ви можете замовити монтаж і в іншій фірмі, а ми подбаємо про надійну доставку.

Як бачити, оформити замовлення в нашій компанії вкрай просто. Якщо виникнуть додаткові запитання або труднощі – звертайтеся за допомогою до наших консультантів. Координати для зв’язку розташовані на сайті нашого магазину.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>