Якісні натяжні стелі в Вінниці

натяжной потолок ванная

Зазвичай слова якісний натяжна стеля асоціюють тільки з якістю плівки. Насправді ж є ще сила-силенна важливих факторів, без яких якість плівки взагалі не має значення. Якщо монтажники запізнилися до вас на 2 години, якщо криво повісили люстру або залишили складки на стелі в кутах, то вам вже буде не настільки важливо де вироблено сама плівка.

Все починається з першого дзвінка: відразу чи підняли трубку, є і ввічливо чи все пояснили і відповіли чи на всі питання, чи вчасно приїхав заміряє, чи зміг показати наживо всі варіанти матеріалів, профілів і інших комплектуючих, чи зміг грамотно проконсультувати вас про підготовки приміщення до монтажу, про необхідність купити все світильники до дня монтажу стелі. Здається, що це все дрібниці, але без детального підходу і підготовки монтаж може взагалі не відбутися в призначений день.

натяжной потолок глянец и матДалі якісний монтаж увазі своєчасний приїзд бригади в точно обумовлений заздалегідь день і час. Поки вас не підвели, це здається неважливим чинником, але на ділі виявляється дуже значущим. Бригада повинна мати при собі всі необхідні інструменти та обладнання для монтажу стелі, ви не повинні турбуватися про наявність драбини на об’єкті або чогось ще. Якісний монтаж увазі використання надійних алюмінієвих профілів, а також правильність їх прикручування. Деякі економлять на дюбелях і своїх силах, тому прикручують профіль аби як, через кожні 50 см, це загрожує в подальшому можливим відставанням стелі від стіни або провисання. Ми робимо бесщелевие натяжні стелі, де взагалі дуже важлива надійність прикрученого профілю, щоб ідеальне прилягання було дійсно бездоганним. У випадку з стелями з пластиковою вставкою менше вимог до якості. Але якщо ви хочете дійсно красиво, то вибирайте сучасні технології.

Далі такі не дрібниця як монтаж світильників в натяжна стеля теж повинні бути на висоті, тому що криво встановлена ​​люстра — це вже неякісний стелю. Монтажники повинні професійно зробити і обхід кутів, і обхід труб в стелі, грамотно прикріпити полотно до шафи, при необхідності встановити вентилятор в стелі. Ну і само собою працівники не повинні палити у вашій квартирі, повинні мати безпечне обладнання, вчасно минуле тестування, при необхідності повинні мати перфоратор з пилососом і інші деталі, які свідчать про професійний підхід.

Особливо рівень компанії можна відчути після монтажу, якщо раптом виникнуть якісь проблеми з стелею. Звичайно ж в ідеалі, щоб після установки ви більше 20 років не думали про стелю взагалі. Але в житті буває різне, затопили сусіди, щось порвалося, потрібна ще якась допомога. У цей момент ви відчуєте професіоналізм організації, чи зможуть вам так само швидко допомогти, як і до монтажу або організація взагалі вже перестала існувати. Найчастіше проблеми можуть бути з потолочник, які насправді кондиционерщик або віконники, і просто шабашат пару раз на рік, встановлюючи за компанію і стелі. У них непрофесійне обладнання, яке може бути небезпечно, вони нажаль не примчаться зливати воду зі стелі, так як вони вже можливо передумали займатися стелями. Загалом бажаю вам працювати тільки з надійними людьми і щоб ваш ремонт пройшов гладко і швидко!

Якісні натяжні стелі.

Звісно, в такому випадку виникає запитання: де замовити якісні натяжні стелі в Вінниці. Відповідь очевидна – в нашій компанії. Ми продаємо якісну ПВХ плівку, а також надаємо якісні послуги. Тому, кожен наш клієнт може бути впевнений, що стеля прослужить йому тривалий час. Ми навіть надаємо гарантію.

Ми переконані, якщо ви замовите натяжну стелю у нас, ви звертатиметеся за допомогою до нас не один раз.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>