Яку натяжну стелю підібрати в басейн?

Двухуровневые потолки в басейне

Для обробки приміщення, де знаходиться басейн, варто використовувати сучасні та якісні матеріали, які прослужать не один рік. Прекрасним варіантом для оформлення може стати натяжна стеля. Але який саме вид такої стелі краще використовувати в басейні? Який колір підібрати?

Особливості натяжних стель

Існує кілька видів натяжних стель. Це плівкові, або зроблені з поліхлорвінілу, і тканинні. Останні, на жаль, для даного варіанту обробки не підходять, оскільки не витримують великої кількості вологи. У свою чергу плівкові натяжні стелі ідеально підійде для використання в приміщенні басейну. Вони обладаті рядом переваг, які виділяють їх серед інших варіантів оздоблення. Це можливість демонтажу, висока еластичність, захист приміщення від зайвої вологи, пилу і бруду, достатня міцність полотна, можливість зробити його безшовним на великих поверхнях, можливість фотодруку і різної запленочной підсвічування.

Плівкові натяжні стелі можуть бути глянцевими, матовими, дзеркальними. Структура матеріалу дозволяє робити не тільки обробку за допомогою рівного полотна, але і створювати різні хвилі і рельєфи на стелі, надаючи, таким чином, приміщенню оригінальність і сучасність.

Що потрібно враховувати при виборі натяжної стелі в басейн?

Перше, на що варто звернути увагу, це, звичайно ж, колірна гамма натяжної толку. Існує стереотипна думка, що в басейні стеля повинна бути виключно блакитного кольору. Однак це не так. Насправді все залежить від фантазії господарів і стилю оформлення басейну. Звичайно, одними з найбільш бажаних кольорів можна назвати всі відтінки синього, блакитного, зеленувато-блакитного, смарагдового і т.д. Але так само добре буду виглядати бежевий, персиковий, світло-кавовий, молочний.

Якщо Ви хочете віддати перевагу конкретному дизайнерському стилю оформлення інтер’єру басейну, то варто звернути увагу на основні особливості даного стилю. Наприклад, добре виглядає басейн в античному стилі, з білими або молочними колонами, ліпниною, кахельною плиткою пісочного кольору. У такому варіанті добре буде виглядати натяжна стеля світлих відтінків пісочного, жовтого, білого. Можна навіть зробити багаторівнева натяжна стеля і використовувати точкове або запленочное освітлення.

Так само добре буде виглядати басейн в японському стилі. Тут буде домінувати поєднання природних матеріалів, врівноваженості і мінімальної кількості аксесуарів. У такому варіанті натяжна стеля може бути білим, світло-коричневим або із зображенням квітучої сакури, яка, начебто, упускає свої пелюстки у воду басейну. Прекрасним доповненням до такого стилю можуть бути камені і бонсаї.

Дуже популярні басейни в східному стилі: індійському, турецькою, мавританському. Такий варіант рясніє яскравими фарбами, красивими дерев’яними арками, фресками і розписами, геометричними візерунками, як на стінах, так і на стелі. Тут можна використовувати для натяжної стелі коричневий, червоний, жовтий, оранжевий, цегляний кольору, по-різному поєднуючи їх один з одним.

Прямо таки ультрамодними на сьогодні є басейни в сучасних стилях, таких як поп-арт, хай-тек і т.д. Тут поєднуються функціональність, зручність і різні нові технології, незвичайні форми і кольору. Для натяжної стелі краще вибрати відтінки білого, бежевого, можна зробити його з різними кольоровими смугами або розлученнями.

Так само при виборі натяжної стелі в басейн потрібно враховувати переваги господарів, розмір самого приміщення і можливість втілити в ньому всі задумані особливості дизайну. Так само важливу роль відіграє освітлення. Воно може, як виділяти натяжна стеля, так і затінювати його, роблячи акцент на воду басейну або оточуючі його аксесуари.

На сьогодні дуже популярна можливість фотодруку на натяжних стелях, яка розкриває перед дизайнерами величезні перспективи. Для басейну добре підійдуть стелі з зображенням зоряного неба, галактик і сузір’їв, небесних світил. Так само непогано виглядає стелю з білими хмарами, який імітує справжнє блакитне небо.

Висновки

Отже, на сьогодні натяжні стелі стають популярні в обробці різних варіантів приміщень. Для басейну така обробка може бути представлена плівковим натяжною стелею. При виборі відповідного для басейну варіанту, варто враховувати ряд факторів, таких як стиль оформлення приміщення, його колірну гамму, особисті переваги господарів, розмір і форму приміщення, можливість фотодруку і вид обраного малюнка.

Натяжна стеля в басейні допоможе зробити інтер’єр сучасним, вберегти приміщення від зайвої вологи, бруду і пилу, зробити конструкцію стелі міцною, безшовної і еластичною. Така обробка візуально збільшить приміщення, додасть йому відчуття легкості, невагомості, створить ефект присутності справжнього неба над головою і жарких островів, навіть в самий холодний зимовий день.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>