Глянцеві натяжні стелі

Глянцеві натяжні стелі — не тільки можливість позбутися від витратної реставрації поверхні стелі, не тільки яскравий акцент в інтер’єрі, а й прекрасна можливість розширити простір і зробити його більш світлим!

Глянцеві натяжні стелі з легкістю вирішують проблеми низьких стель або маленького простору.

Лакові натяжні стелі, відображаючи поверхню, створюють ефект дзеркала і таким чином візуально збільшують простір. А завдяки тому, що на ПВХ не утворюється конденсат, глянцеві стелі навіть на кухні та у ванній кімнаті не втратять своїх властивостей і зовнішнього вигляду!

Використання глянцевого натяжної стелі в квартирі.

Глибокі, насичені кольори і дзеркальна фактура здатні зробити будь-яке приміщення більш світлим, яскравим і стильним. Для використання лакового стелі в інтер’єрі є маса можливостей, але особливо добре лаковий стеля виглядає у поєднанні з іншими фактурами або в комбінації декількох кольорів. Така стеля миттєво додасть стилю і шику в інтер’єр вашого будинку!

Глянцеві натяжні стелі надають масу можливостей по перетворенню простору!

Пропонуємо Вам широку палітру відтінків, різноманітних виробників і якісний монтаж, яким займаються досвідчені майстри. Нам під силу розробка самого незвичайного проекту і установка натяжної стелі будь-якої складності!

Фото глянцевих натяжних стель

В даному розділі Ви можете ознайомитися з фото глянсових натяжних стель, які допоможуть Вам зробити правильний вибір в поєднанні з люстрою, світильниками або дворівневої конструкцією.

Телефонуйте: (067) 430 20 19

Чому вибирають Stella de Oro?

Сучасні мобільі офіси

Сучасні мобільі офіси

Мережа сучасних мобільних офісів продажів по всьому місту Вінниця з максимально зручним процесом придбання натяжних стель.

Клієнтоорієнтованість

Клієнтоорієнтованість

Рівень клієнтського обслуговування випереджає Ваші очікування

Швидкий монтаж

Швидкий монтаж

Монтаж здійснюється швидко і безпечно силами сертифікованих фахівців, на всі роботи і матеріали надається гарантія до 12 років

Екологічні матаріали

Екологічні матаріали

Натяжні стелі Stella de Oro нешкідливі для здоров’я. Виробничі матеріали вільні від алергенів і токсичних компонентів, відповідають всім вимогам.